Dünyanın en popüler dijital içerik platformlarından Netflix, animeden uyarlanan One Piece dizisiyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. One Piece dizisinin çıkış aralığı da belli oldu

Netflix’in One Piece dizisi 2023 yılında çıkıyor

Dünyanın en popüler manga ve animelerinden olan One Piece’in 1999’da vizyona giren ve 1000’i aşkın bölümdür devam eden animesi hala çok popüler. Netflix bu fırsatı değerlendirdi ve sevilen yapımı dizi haline getiriyor. 

Netflix’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, One Piece dizisi 2023 yılı içerisinde çıkacak. Bir de poster yayınlanan dizinin oyunları da kesinleşti. Yayınlanan posterde ana karakterimiz Monkey D. Luffy’nin arkdan çekilmiş şapkalı bir fotoğrafını görüyoruz. 

2020’de duyurulan dizinin net çıkış tarihi henüz belli değil. İşte dizinin oyuncu kadrosu:

  • Iñaki Godoy – Luffy
  • Mackenyu – Zoro
  • Emily Rudd – Nami
  • Jacob Romero Gibson – Usopp
  • Taz Skylar – Sanji

Twitch 'çıplaklık' politikasını yeniden güncelledi! Bu kısımlarını gösterenler ban yiyecek... Twitch 'çıplaklık' politikasını yeniden güncelledi! Bu kısımlarını gösterenler ban yiyecek...

One Piece'in konusu nedir?

Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line'da olduğunu, onu arayıp bulmalarını söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line'a gitmeye başlar. Ancak Grand Line'a girmek çok zor, Grand Line'da canlı kalabilmek imkansızdır.

One-Piece

Kahramanımız Monkey D. Luffy'nin rüyası, Korsan Kral olmak ve One Piece denen kimsenin bilmediği, görmediği hazineyi ele geçirmektir. Shanks adlı güçlü bir korsandan ilham alarak küçüklüğünden beri hep korsan olmak isteyen Luffy, kazara bir şeytan meyvası yemiştir. Şeytan meyvası yiyenlere çok üstün güçler sağlamaktadır ancak bu güçlerin bedeli asla yüzememektir. Luffy'nin yediği meyva onu bir lastik çocuğa çevirir. Bu olaydan yıllar sonra Luffy denize açılır. Yolculuğu sırasında tayfasını toplayacak ve One Piece'i bulmak için Grand Line'da birbirinden tehlikeli maceralara atılacaktır.

Editör: Burak Karahan