The Division'ın yeni oyunu askıya alındı! The Division'ın yeni oyunu askıya alındı!

2020'nin en iyi oyunlarından biri olan Hades, yakında Netflix aboneleri için iOS üzerinde mevcut olacak, ancak şu an için Android için herhangi bir plan yok.

hades2

Zagreus'un prensi olarak oynayacaksınız, her ölümde biraz daha gelişeceğiniz bir oyun olan Hades, her seferinde farklıdır, ancak bir koşudan diğerine farklı bilgiler taşıyacaksınız. 

BRAİD

Klasik zaman manipülasyon platformu Braid, Netflix kullanıcıları için iOS ve Android'e geliyor. Uzun süre geciken Braid Anniversary Edition, yükseltilmiş ses, yeni görseller, yeni animasyonlar ve çözülmesi gereken yeni bulmacalar sunuyor. İlginç bir dokunuş olarak, oyun tasarımı, programlama ve diğer geliştirme alanlarına dalan 15 saatten fazla oyun süresi bulunacak. Braid yaratıcısı Jonathan Blow, Braid'in yeni sürümünün 30 Nisan'da Netflix Games, Windows, PlayStation ve Xbox'a geleceğini açıkladı.

DEATH'S DOOR

Death's Door, 2021'in öne çıkan bağımsız oyunlarından biri oldu ve Zelda tarzında bir macera başlığı olarak Netflix aboneleri için yakında mobil özel bir deneyim olacak. Bu oyunda, ölümden sonraki bürokratik varlık olan Reaping Commission Headquarters için ruhlar toplamakla görevli bir karga karakterini kontrol ediyorsunuz.

KATANA ZERO

Ayrıca, akıcı aksiyon platformu Katana Zero da Netflix Games'e geliyor ve şirketin dizileri ve filmlerine dayalı bir dizi başlıkla birlikte sunulacak. Şu anda mevcut olan Shadow and Bone: Enter the Fold, dizinin ilk iki sezonu arasında geçiyor. Chicken Run: Eggstraction ve kooperatif aksiyon RPG The Dragon Prince: Xadia'nın ise 2024'te gelmesi planlanıyor.

Editör: Enes Sapmaz