Netflix profil transferi nasıl yapılır? Bilgileri yeni hesaba aktarma Netflix profil transferi nasıl yapılır? Bilgileri yeni hesaba aktarma

Xiaomi'nin işletim sistemi MIUI 13'ün dağıtımı sürüyor. Fakat konu Xiaomi olunca Xiaomi çatısı altında olan birçok marka ve 100'lerce telefon modeli söz konusu. İşte bu nedenle hangi Xiaomi modelleri MIUI 13 alacak, Hangi Redmi telefonlara MIUI 13 gelecek, POCO'nun hangi modellerine MIUI 13 güncellemesi gelecek gibi birçok soru kafalarda soru işareti. İşte bu sorunun kısa bir cevabını verebilmek için Xiaomiui grubu bir uygulama geliştir. MIUI Updater sayesinde telefonunuza MIUI güncellemesi gelip gelmeyeceğini öğrenebileceksiniz.

MIUI Updater nedir, nasıl kullanılır?

Xiaomiui grubu tarafından geliştirilen ve Google Play Store'dan indirilebilen MIUI updater, telefonunuza yeni yazılım güncellemesi gelip gelmeyeceğini gösteriyor. Xiaomi, Redmi ve POCO marka telefon kullanıcıları bu uygulamayı telefonuna indirerek MIUI 13 güncellemesi alıp almayacağını öğrenebilir. MIUI Updater'ı kullanmak için:

  • Buraya tıklayarak Google Play Store'dan uygulamayı indirin.
  • Cihazınıza yüklenen MIUI Updater'ı açın.
  • Sol alt köşeden 'check for updates' dediğimiz zaman eğer telefonunuz MIUI 13 alacaksa aşağıdaki gibi yeşil renkle bir yazı göreceksiniz.

Ayrıca MIUI 13 güncellemesi telefonunuz için kullanılabilir olduğunda, sistem güncellemesinden daha hızlı bir şekilde buradan indirip telefonunuza yükleyebileceksiniz.