7 Nisan BİM aktüel teknoloji ürünleri: Haftaya BİM marketlere Huawei Watch GT 2 geliyor! 7 Nisan BİM aktüel teknoloji ürünleri: Haftaya BİM marketlere Huawei Watch GT 2 geliyor!

Uyurken üzerinizde bir fare bulmak muhtemelen yaşayacağınız en korkutucu hallerden biri olacaktır. Bu videoda kabus gerçek oluyor ve metroda dinlenen bir adamın üzerine bir fare tırmandı. Olay anı kmameralara yansıırken, olayı izleyenler, yaşayan adamdan daha çok korktu diyebiliriz. Olay başına gelen adamın sakinliğini kaybetmemesi videonun viral olmasına neden oldu.

@Jazzie654 adlı bir kullanıcı tarafından Twitter'da paylaşılan bir video, hareket halindeki bir metroda birdenbire beliren bir fareyi gösterdi.Daha sonra New York Metrosu'nda çevresinden habersiz derin uykuda olan bir adamın bacağına tırmanıyor. Kemirgen önce adamın ellerini kokladı ve omuzlarına doğru ilerledi. Davetsiz misafir daha sonra adamın boynuna doğru hareket etti. Adam eliyle boynunun arkasındaki şeyi yokladı. Daha sonra ise fareyi gördü. Ancak beklendiği gibi korkuyla ayağa fırlamadı ya da bağırmadı. Sakince ayağa kalkan adam fareyi vücudundan aşağı indirdi.

İşte o anlar:

Bazı kullanıcılar videonun altına "Ben olsam trenden atlardım. Adam nasıl bu kadar sakin kalabiliyor?" gibi yorumlar yaptı.

Editör: Burak Karahan