PlayStation'ın son yıllardaki en başarılı oyunlarından olan ve daha sonra PC'ye gelerek orada da iyi satış rakamları elde eden Marvel's Spider-Man 2'nin çıkış tarihi belli oldu.

Daha önce 2023'te çıkacağı belirtilen ancak bir tarih verilmeyen oyun Marvel's Spider-Man 2'nin, 2023 sonbaharında çıkacağı açıklandı.

Oyunun Sonbahar 2023 olarak açıklanan çıkış tarihi, 2023’te çıkacak büyük oyunların paylaşıldığı yeni PlayStation Blog gönderisinde paylaşıldı.

Birçok oyuncu tarafından PlayStation 5'in 'gerçek gücünü' gösterecek oyun olarak gösterilen yeni Marvel's Spider-Man, son iki oyun olan Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Spider Man: Miles Morales'in kalitesini aşacak bir yapım olacak. Fantastik, yeni ve orijinal bir Örümcek-Adam macerası olacak yeni oyundan başka bir detay paylaşılmadı. Öyle ki, çıkış tarihi duyurusunda kullanılan görsel bile 2021 yılında yayınlanan ve  aşağıdan izleyebileceğiniz fragmandan alıntı:

Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock

2023'ün en çok beklenen 10 oyunu Foto Galeri: 2023'ün en çok beklenen 10 oyunu

Editör: Burak Karahan