Marvel Sinematik Evreni’nde Hawkeye karakterini canlandıran oyuncu Jeremy Lee Renner, kar kürerken ciddi bir kaza geçirmişti. Jeremy, kaza sonrasında olay yerinden helikopter ile hastaneye götürülmüştü ve yoğun bakıma alınmıştı.

2 ameliyat geçirdi

Yetkililer, Renner’ın evinin yolundaki karları temizlemek için kar temizleme aracı kullandığını, fakat aracın kaza sonucu kontrolden çıktığını anlattı. Kar  küreme aracının Renner’ın bacağının üstünden geçtiği belirtiliyor.

Kazanın nasıl meydana geldiği henüz anlaşılamadı. Renner’ın kaza sonucunda göğüs travması ve yaralanmasının olduğu açıklanmıştı. Kazada yüksek miktarda kan kaybeden ünlü oyuncuya, olay yerine gelen sağlık görevlilerinden önceki ilk müdahale, bir doktor olan komşu tarafından yapımış ve kan kaybının önlenmesi için bacağına turnike uygulanmıştı. 

Jeremy Renner,  üst üste iki ameliyat geçirdi. Endişeli bekleyiş sonrası ünlü oyuncu kaza sonrasında ilk fotoğrafını paylaştı ve yüreklere su serpti.

Depremzedeler özel iletişim vergisinden muaf tutulacak Depremzedeler özel iletişim vergisinden muaf tutulacak

Hastane odasından paylaşım yapan Jeremy Renner, "Nazik sözleriniz için hepinize teşekkür ederim. Şu an yazamayacak kadar kötüyüm. Ama hepinize sevgiler gönderiyorum." açıklamasını yaptı.

Günler önce diğer insanları uyarmıştı

Ünlü oyuncu kısa süre önce yaşadığı bölgedeki yoğun kar yağışının görüntüsünü paylaşmış ve bölgedekilere bu kar yağışının hafife alınmaması gerektiğini söylemişti.

ABD'de son haftalarda yoğun kar yağışı etkili oluyor ve kar fırtınalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 63'e yükselmişti.

Editör: Burak Karahan