Dünya kupasının başlaması birlikte çoğu oyun geliştiricisi ve yayıncısı oyunlarına etkinlik olarak futbolcuları eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ise PUBG Mobile’a Messi ve PUBG’ye ise Neymar eklenmişti.

messi call of duty (1)-1

Call of Duty'e eklenen 3. futbolcu oldu

Paris Saint-Germainli oyuncu, Fransız orta saha oyuncusu Paul Pogba ile Brezilya milli oyuncusu ve Paris Saint-Germain forveti Neymar'ın ardından oyuna dahil olan üçüncü futbolcu oldu.

Resmi Call of Duty Twitter hesabında paylaşılan bir gönderide, savaş alanında bir araya gelebilen yıldız futbol oyuncularının ilk bakış fragmanı futbol hayranlarını heyecanlandırdı.

GeForce Now, reklamlı oluyor! GeForce Now, reklamlı oluyor!

messi call of duty (1)

“Kadronuzu en üst düzey hat trick ile güçlendirin.

"#Warzone2 ve #ModernWarfare2'nin Call of Duty 01. Sezonunda Neymar Jr., Paul Pogba ve Messi ile takım olun."

Messi'nin yanı sıra sırt çantası ve silah kaplamaları da var

"Messi operatör paketi", benzersiz bir sırt çantası ve Messi'nin kendisi de dahil olmak üzere toplam sekiz farklı öğe içeren bir dizi silah kaplaması içerir.

2.400 COD puanı karşılığında sahip olabileceğiniz bu paket. Gerçek parayla bu 20 dolar civarı bir ücrete eşittir.

Hayranlarının hemen fark ettiği bir şey ise, sağ kolunda büyük bir kol dövmesi bulunan Messi'nin Call of Duty versiyonunda aynı dövmeye sahip olmamasıydı. Yedi kez Ballon d'Or ödül kazanan yıldız isim, Call of Duty'de askeri üniformayla ortalıkta koşuşturup düşmanları vurmadığı zamanlarda, Katar'daki Dünya Kupası'nda ülkesini zafere taşımaya hazırlanıyor.

Editör: Enes Sapmaz