Gerçek bir alev makinesinin kullanıllan komedi filmi Once Upon A Time in Hollywood'un çekimleri sırasında, sahne icabı eve giren bir katili yakan DiCaprio'un açıklamalarına göre gerçekten dublörü yakmış...

Bir Quentin Tarantino filmi olan Once Upon A Time in Hollywood, finalinde beklenmedik sahnesiyle akıllara kazınmıştır. Ancak bu filmin çekimleri sırasında akıllara biraz daha kazıyacak bir çekim kazası daha yaşandı.

Haberimizin devam spoiler içerebilir.

Dublör Mark Wagner bu sahnenin çekimleri sırasında yanlışlıkla, Leonardo DiCaprio ateşlediği alev makinesiyle, sahne gereği yerine gerçekten yandı. Alev alan dublör kazayla ilgili tüm bilgileri Corridor Crew'a anlattı.

leonardo dicaprio (1)

"İlk seferinde, Leonardo DiCaprio alev makinesi konusunda biraz gergin olduğu için biraz panik oldu. Bu yüzden çok yavaş hareket etti ve o sefer tek gördüğüm şey turuncu oldu."

"'Neler oluyor? Neler oluyor? Neler oluyor? diye düşündüm. Gerçekten ısınıyormuş gibiydim."

Wagner çok sıcak hissetti ve yere düştüğünde tekrar ayağa kalkmak için mücadele etti.

"Kostümüm tamamen erimişti, yere yapışmıştım ve yuvarlanamıyordum. Sonunda soyundum ve yuvarlandım ve çocuklara 'Merhaba millet, gerçekten çok ateşliyim, üzerimden hemen her şeyi çıkarın' dedim."

leonardo dicaprio (2)

"Ve iç çamaşırlarım hariç tüm kıyafetlerimi çıkardılar."

Wagner, ölümcül olabilecek bir olaydan kolundaki küçük bir yanıkla uzaklaşırken şanslı bir şekilde kurtuldu.

Dune 2 ertelendi! Dune 2 ertelendi!

Kaza üzerine, başka bir çekim yapmak zorunda kaldılar. 

"Onlar 'Bunu bir kez daha yapabilir misin?' dediler. Ben de 'Evet, bunu tekrar yapıyoruz, yapmalıyız' dedim.'"

Once Upon A Time in Hollywood 2019'da piyasaya sürüldüğünde, Rotten Tomatoes'da yüzde 85 eleştirmen puanı alarak kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi.