EA, tüm dikkatini Battlefield serisine topladı! EA, tüm dikkatini Battlefield serisine topladı!

Epic Games'in kullanıcılara verdiği ücretsiz oyunlar durmak bilmeden devam ediyor. Yılbaşına özel yapılan kampanyada 15 gün boyunca 15 ücretsiz oyun verecek olan Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu belli oldu.

33 TL değerindeki LEGO Builder's Journey ücretsiz oldu

LEGO severlerin bayılacağı bilgisayar oyunu LEGO Builder's Journey, Light Brick tarafından geliştirilmiş bulmaca ve macera türünde bir oyun. 2021 yılında çıkcan oyunun normal fiyatı 33 TL ancak Epic Games tarafından ücretsiz olarak veriliyor. Oyunu 22 Aralık yani bu akşam saat 19.00'a kadar ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyun tamamen sizin olacak.

LegoDotCom_Sidekick_Tall-1

Oyunu nasıl ücretsiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  Oyunun resmine tıklayın. Ya da direkt olarak oyunun mağaza linkine tıklayabilirsiniz.

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın 

2022-12-22 09_00_29-Window

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Oyun hakkında

LEGO Builder's Journey, bazen talimatları izlememizi bazen de kuralları hiçe saymamızı isteyen, oynayanı içine çeken bir geometrik bulmaca oyunudur.

Kendini bir yandan LEGO® parçalarının şairane dünyasına kaptırırken diğer yandan da serbest bulmaca çözme deneyimini yaşa. İnişli çıkışlı, zorlukların ve güzel anların olduğu bir hikâye seni bekliyor. Builder's Journey'de kendini keşfedip olman gereken kişi olacaksın.

Çarpıcı ışın izleme teknolojisinin de kullanıldığı ve LEGO ögelerinin ekranlara bugüne kadar görülmemiş bir kalitede taşındığı bu oyunda nefes kesici LEGO dünyası gözlerinin önünde canlanacak.

preview-lat.1024x576

Şimdi ücretsiz Yaratıcı Mod (Creative Mode) Güncellemesi dahil!

Oyuna eklenen bu yeni Yaratıcı Modda (Creative Mode) kendi tasarımlarını inşa edip paylaşabilecek ve yaratıcılığını nihayet gösterebileceksin.

Yaratıcı Modda (Creative Mode) kendi modellerini oluşturabilirsin. Farklı temalara sahip yapı tabanlarından birini seçip tasarlamaya başla. İster yarış arabası, ister korsan gemisi, istersen de oyundan yeni bir sahneyi oluştur. Fotoğraf Moduna (Photo Mode) girerek kamera açısını ayarlayabilir, fotoğrafın havasını değiştirebilir ve çektiğin fotoğrafı arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

LEGO Builder's Journey sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 3570K
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
  • Depolama: 2 GB

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-980
  • Bellek: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060
  • Depolama: 4 GB