Kısa filmler kimi zaman bir buçuk saatlik bir filmin yarattığı etkiyi 5 dakikada yaratabiliyor. Özellikle de kısa korku filmler (horror shorts) bu etkiyi en iyi verebilen kısa film türü diyebiliriz.

Sizler için ücretsiz olarak izleyebileceğiniz ve bir hayli korkunç olan 20 kısa korku filmi seçtik. İşte en iyi kısa korku filmlerinden sizin için seçtiğimiz 20 yapım:

Miner’s Mountain

 İki SBI Ajanı, yakın zamanda gerçekleşen bir cinayetle belirgin benzerlikler paylaşan çözülmemiş bir cinayeti sorgularken, tüm oklar kasaba şerifine çevrilmiştir.

Irradiation

Unity oyun motorunda yapılan bu ultra gerçekçi 3D animasyon, nükleer sonrası bir Rus çorak arazisinde geçiyor ve Evgeniy'nin orda bulduğu şeyi konu alıyor. Kozmik korku seveler için...

A Sickness

Evinde korkunç bir sırla yalnız yaşayan Stephen, göründüğü gibi biri değildir...

The Rule of Three

Eğer izin verirsek, batıl inancın hayatımız üzerinde çok derin bir etkisi olabilir. Psikolojik etkilerden daha fazlası...

Tantrums

Manipülatif bir genç hakkındaki bu kısa filmde psikolojik korku ve gerilim unsurları çok güzel bir şekilde işlenmiş. "Bazı insanlar istediklerini elde etmek için her şeyi yapar."

Makr

Sahte bir şeytan kovucu, karısının bir Cin tarafından ele geçirildiğini düşünen bir adamın evini ziyaret eder, ancak işlerin göründüğü gibi olmadığını öğrenir.

The History of Monsters

Yalnızlık ve ölüm bazen birbirine çok yakın geliyor...

Night Crawl

Hapishaneden kaçmak için yünel kazan iki adam, kendilerini hapishanedekinden daha büyük bir sorunla karşı karşıya bulur.

Lights Out

Bu filmi izledikten sonra artık evinizdeki ışıkları söndürmeye korkacaksınız.

Stucco

Rahatsız edici görüntüler, psikolojik terör ve fobisi olan bir ana karakter mi? Şimdiden izlerken kolay gelsin diyoruz.

Mama

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro'nun aynı isimli filmine ilham kaynağı olan kısa film.

The Jigsaw

Garip ve rahatsız edici bir satıcıdan gizemli bir Yapboz satın almak, bir adamı korkunç sonuçlarla dolu bir geceye sürükler.

Daddy's Girl

Eve giden bir baba ve ıslah memuru, terk edilmiş bir bisiklet bulurlar ve küçük bir kızın başının dertte olabileceğini düşünüp ipuçlarını takip eder.

Duérmete Nino

Dindar bir anne, iyi bir gece uykusu çekmeye çalışır, ancak bebek telsizinde rahatsız edici bir şey duymaya başlar.

Special Day

Herkesin doğum günü özeldir ama Emily'ninki unutulmaz olmak üzeredir.

Arret Pipi

Yolculuklar sırasında halka açık tuvaletleri kullanırken 2 kez düşünmenize neden olacak bir film.

Demon

Sorunlu bir geçmişi olan yaralı bir adam çölde sığınak bulur. Ancak kendisini kurtaran adam hakkındaki düşüncelerini değiştirebilecek bir sır keşfeder.

House of the Dragon'un 2. sezonu çıkmadan yeni sezon onayı geldi! Yeni spinoff yolda... House of the Dragon'un 2. sezonu çıkmadan yeni sezon onayı geldi! Yeni spinoff yolda...

We Together

"Bir zombi uyandı." Müzikleri Kerron Hurd'a ait olan Henry Kaplan'ın kısa filmi.

Dawn of the Deaf

Film, sağır insanları etkilememiş ölümcül bir olayı anlatıyor.

Oscar’s Bell

Oğlu ve köpeğiyle bir kamp gezisi, Duncan'ı travmatik bir deneyimle ve orada gerçekte ne olduğuyla ilgili bir soruyla baş başa bırakır.

Editör: Megabayt Haber