John Wick serisinde Charon'u canlandıran aktörün doğal sebeplerden hayatını kaybettiği söylendi. Lance Reddick, John Wick serisinin dördüncü filmi için bir basın turunun ortasındaydı ve bu hafta başlarında rol arkadaşı Keanu Reeves ile bir röportaja katılmıştı.

lance reddick (2)

24 Mart'ta gösterime girecek John Wick 4 ile New York City'deki Continental Hotel'in görevlisi olan Charon rolünü yeniden canlandıracağını son kez sinema ekranlarında görebileceğiz.

Korku filmi Barbarian'ın video oyunu uyarlaması geliyor Korku filmi Barbarian'ın video oyunu uyarlaması geliyor

Reddick, hem büyük hem de küçük ekranda rol alan etkileyici ve uzun bir kariyere sahipti. John Wick'teki çalışmalarının yanı sıra Angel Has Fallen ve Godzilla vs Kong'da da yer alırken, TV çalışmaları arasında The Wire, Netflix'in Resident Evil dizisi, Oz ve Lost'ta da bir çok role sahip olmuştu.

lance reddick (1)-1

Lance Reddick'in oyuncu bir arkadaşı paylaştığı yazıda şunları söyledi:Lance Reddick inanılmaz derecede iyi bir adamdı ve inanılmaz derecede yetenekli bir aktördü. Bu yürek parçalayıcı. Sevgim tüm ailesine, arkadaşlarına ve işbirlikçilerine gidiyor.”

Yapımcı ve senarist Patrick Allan Laffoon, tweet attı: "Lance Reddick, etrafımda gördüğüm en kibar, en havalı ve en yetenekli oyunculardan biriydi. Her zaman onunla tekrar çalışmayı özlemiştim. Gerçekten korkunç bir kayıp.”

Editör: Enes Sapmaz