Arcane'in 2. sezonundan ilk fragman geldi! Arcane'in 2. sezonundan ilk fragman geldi!

En son filminde, kendisine ihanet eden High Table organizasyonunu devirmek için dünyayı dolaşarak yeni bir intikam arayışına girişiyor. Ayrıca ilk paylaşılan resmi bilgilere göre John Wick: Bölüm 4, 24 Mart'ta dünya çapında sinemalarda gösterime girecek.

John Wick: Chapter 4'ün ikinci fragmanı, baş tetikçi Wick'in "Got Ur Self a Gun" şarkısı eşliğinde yüksek bir hazırlık içerisinde olduğu görülüyor. High Table'ın yüksek rütbeli bir üyesi olan Marquis de Gramont (Bill Skarsgård), Wick'e, "Kazanırsanız, özgürlüğünüze sahip olacaksınız," diyerek Wick'in teke tek dövüş talebini kabul ediyor. Kurallar, Wick'in hayatta kalması ve şafakta Marquis ile buluşması gerektiğini ve aksi takdirde idam edileceği söyleniyor. Yalnızca bir kişinin hayatta kalabileceği ima edilen önceki fragmanda da bu ön bakışa yer verilmişti. 

John Wick: Chapter 4 fragmanı daha sonra, zırhlı saldırganları vurduğu, bazılarını baltayla yere serdiği ve sokaklarda gelişigüzel bir şekilde hız yaptığı görüldüğü bir dizi aksiyon sahnelerini gösteriyor. Ayrıca, katanasıyla düşmanları öldüren ve Wick ile birlikte çalıştığı görülen kör suikastçı Caine'e (Donnie Yen) kısa bir bakış sağlanmış. Wick'e büyük mücadelesinde yardım etmek için koşan yeni bir köpek arkadaşı da fragmanda görülebiliyor.

John Wick: Chapter 4, 24 Mart'ta dünya çapında vizyona girecek.

Editör: Enes Sapmaz