Epic Games ücretsiz oyunlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Neredeyse 2 yıldır her hafta ücretsiz oyunlar dağıtarak oyuncuların kurtarıcısı olan Epic Games, bu hafta da iki yeni oyunlar karşımıza çıkıyor.

Runbow ve The Drone Racing League Simulator ücretsiz

Epic Games bu hafta oyuncululara hediye olarak Runbow ve The Drone Racing League Simulator oyunlarını sunuyor. Toplam Steam fiyatı 42,50 TL olan bu oyunlar, 6 Ekim 2022 Türkiye saati ile 18:00'a kadar erişimde olacak. Oyunları Epic Games kütüphanenize bir kez ekledikten sonra tamamen sizin olacak ve istediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

İşte bu haftanın ücretsiz oyunları:

Runbow

runbow

Runbow, çevrimiçi ortamda dokuz kişiye kadar, yerel ağda dört kişiye kadar oyuncu desteği olan rekabet dolu tonlarca oyun moduyla ve devasa tek oyunculu macerasıyla tam da sizin beklediğiniz çılgın, renk tabanlı platform oyunu.

Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu! Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu!

Runbow dünyası arka plandaki her kaymayla değişir, platformlar ve engeller ortadan kalktıkça tüm dikkatinizi ekranda tutmanız gerekecek - Eğer göremiyorsanız, orada bir şey yok demektir. Dokuz kişiye kadar oyuncu destekli hızlı, heyecanlı ve eğlenceli modlarıyla Runbow, daha fazlası için geri döneceğiniz tonlarca moda ve içeriğe sahip.

Koşu, Arena ya da King of the Hill modunda, yerel ağdan ya da çevirimiçi olarak, renkli ve çılgın bir yarış için arkadaşlarınızla kafa kafaya gelin.
Konsept sanat parçalarından karakterlere, hatta birkaç gizli sırra kadar yüzlerce açılabilir Galeri içeriği sizi bekliyor...
Çılgın çok oyunculu modu, beş farklı oyun modu, 19 misafir karakter, yüzlerce seviye ve daha tonlarca içeriği ile unutulmaz, renkli bir oyun.

The Drone Racing League Simulator

droneracing

DRL Simulator, en iyi FPV yarış ve simülasyon oyunudur. DRL Simulator, yüksek tempolu dron yarışının yanı sıra sağlam ve sürekli geliştirilebilen bir özellik seti sunar. Gerçek hayattaki DRL pilotlarının rekabet ettiği pistlere sahiptir ve bunlara her sezonda yenileri eklenir.

İşte dünyanın en hızlı dronlarının kokpitinde uçmak aynen böyle bir his! DRL Simulator ile dronunun yarış becerilerinin sınırlarını zorlayacak ve kendini gerçek hayattaki bir uçuşa hazırlayacaksın. Efsanevi yerleri ve yeni dünyaları keşfet. Bitiş çizgisine kadar arkadaşlarınla savaş. Hiç durmadan çarp ama dikkat et; dronun haşat olmasın zira bu sana pahalıya patlayabilir. Bu oyunda uzmanlaşırsan Drone Racing League'de profesyonel bir pilot olma şansı için mücadele edebilirsin!
 

Editör: Burak Karahan