Depremzedeler özel iletişim vergisinden muaf tutulacak Depremzedeler özel iletişim vergisinden muaf tutulacak

Kızıl saçlı, kızıl sakallı ve kolayca tanınmasını sağlayacak oldukça kalın gözlükler takan 1.80 boyundaki bir beyzbol oyuncusu Brady Feigl, bir maçta aynı ada sahip bir ikizine denk geldi. Texas Rangers'ın Double-A kulüp top atıcısıyla o kadar ürkütücü bir şekilde birbirlerine benziyorlar ki, onları yan yana gören herkes bir tür akraba olup olmadığını merak etmekten kendini alamadı. Inside Edition, bu durumuyla kesin olarak çözmek umuduyla onları bir DNA testi yapmak için bir araya getirdi.

brady feigl (1)

Aynı bir film senaryosu gibi olan bu durum, uzun süredir kayıp olan bir çift kardeşin delicesine birbirine benzer hayatlar sürdürmeleri ve üstüne üstlük birbirine oldukça benzemeleri dikkat çekti.

Çok fazla ortak noktaları olan iki atletin en sevdiği sigara ve bira markaları bile aynıydı. Hatta ve hatta adları aynı olan sporcular, garip ve birbirlerinin kayıp kardeşi olduğunu düşünerek bir DNA testine çağrıldılar.

brady feigl (1)-1

Brady ikizlerinin DNA testi, neredeyse aynı hayatlar yaşayan bu adamların aslında akraba olmadıklarını ortaya çıkardı.

brady feigl (2)

DNA testindeki en büyük benzerlikleri ise Cermen soyunun seviyeyelerinde bulunuyordu. Her ikisinin de genlerinin yüzde 53'ü Cermen kökenliydi, ancak diğer tüm ölçütlerde farklıydılar ve bu nedenle birbirlerinin kayıp kardeşleri değillerdi. Bir aile birleşim umutları suya düşen atletler, birbirlerinin eşleriyle tanıştıkları için mutluydular ve 'bir bakıma hala kardeş' olduklarını söylediler.

Ayrıca bu inanılmaz tesadüfi maç, beyzbol oyuncularının tıpatıp eşleriyle tanışmaları için bir araç oldu.

Editör: Enes Sapmaz