Samsung, yeni giyilebilir teknolojisini duyurdu! Samsung, yeni giyilebilir teknolojisini duyurdu!

Yaptığı son duyuruda Huawei, sızıntılarla gündeme gelen Huawei Watch Buds'ın orijinal bir ürün olduğunu doğrulamakla kalmadı, aynı zamanda daha iyi görebilmemiz için bir tanıtım videosu yayınladı.

Huawei akıllı saatin içine kulaklık sakladı

Adından da anlaşılacağı üzere, Huawei Watch Buds, Huawei Watch 3'e benzeyen bir akıllı saatin içine gizlenen bir çift kulaklığa sahip. Paylaşılan detayların az tutulmasından dolayı, iki cihazın ne tür bir performans veya pil ömrü sağlayacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak saatin HarmonyOS işletim sistemi kullanacağı biraz olası görünüyor.

huwaei (3)

Kulaklıklar, siyah ve gümüş bir tasarıma sahip olan önceki Huawei ürünlerine pek de benzemiyor. Konsept tasarım, antrenman sırasında ayrı bir kulaklık kılıfı taşımak istemeyen koşucular ve diğer sportif insanlar için harika bir çözüm olabilir.

huwaei (1)

Huawei'nin tanıtım lansman tarihi gecikti

Akıllı saatin tanıtım videosunda 2 Aralık'ı işaret eden bir çıkış tarihine de yer verildi, ancak Huawei o zamandan beri belirtilmeyen nedenlerle 2022 Kış Tüketici Lansmanını erteledi. Bazı kaynaklar bunun, geçen hafta diğer Çin ürün duyurularını da etkileyen, eski ÇKP Genel Sekreteri Jiang Zemin'in 30 Kasım'da vefatına saygı göstermesi olduğu iddia edildi. 

Editör: Enes Sapmaz