Apple Watch Series 8 tanıtıldı! Isı sensörü ve çarpışma algılama özelliği geliyor... Apple Watch Series 8 tanıtıldı! Isı sensörü ve çarpışma algılama özelliği geliyor...

Oyun dünyasının deha yapımcısı Hideo Kojima'nın sahibi olduğu Kojima Producitions, ilginç bir iş birliği duyurdu. 

NASA ile ortaklığını duyuran Kojima Productions, ne yeni bir oyun duyurdu ne de oyun dünyasıyla ilgili bir gelişme. Yapılan iş birliği neticesinde yeni bir saat modeli geliştirildiği açıklandı.

kojima-featured-1

İki şirket,  saat üreticisi Anicorn Watches ile bir araya gelerek geliştirdiği yeni saati 'Space Ludens'i görücüye çıkardı. Saat tahmin edebileceğiniz gibi harika gözüküyor.

Gümüş ve altın işleme detaylarıyla hem NASA hem de Kojima Productions damgası ve “Sapiens’ten Ludens’e” yazısına sahip. Anicorn’un açıklamasına göre ortaklığın bu ürünü, iki yıldır geliştirilmekteydi.

8f6c742f8f5a596018ad805a8a2bd055b040b41e

Saatin üzerinde bulunan “Sapiens’ten Ludens’e” yazısındaki ‘Ludens’, Kojima Productions’ın maskotunun ismiydi. Bu maskot, üç ismin satışa sunacağı saatle birlikte farklı bir şekilde de karşımıza çıkacak. Bu saatin 100 modeli, Ludens maskotunun giydiği maske hediyesiyle satılacak.

Saatin fiyatı henüz açıklanmazken, çıkış tarihi 27 Eylül olarak duyuruldu. Tahmin edebileceğiniz gibi fiyatının oldukça yüksek bir seviyede olması bekleniyor.