Yeni yıla girmemiz ile birlikte her sektörde olduğu gibi dijital platformlarda zam yaptı. Geçtiğimiz günlerde DisneyPlus abonelik fiyatlarına zam getirmişti. Şimdi ise HBO Max'ta abonelik fiyatlarında artışa gitti. 

YouTube Music, mırıldanma özelliğini tanıttı YouTube Music, mırıldanma özelliğini tanıttı

images

Netflix ve Amazon Prime Video gibi dünyanın en büyük video akış servislerinden olan HBO Max, Game of Thrones, House of the Dragon, The Matris 4 ve Chernobly ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Dijital video izleme platformunda aylık 14.99 dolar olan Reklamsız Paket, yüzde 17 oranında bir artışla 15,99 dolar oldu. Diğer 9,99 dolarlık Reklamlı Pakette ise herhangi bir zam yapılmadı.

REKLAMSIZ PAKET : Eski fiyat 14,99 dolar - Yeni fiyat: 15,99 dolar

Eğer HBO Max üyesi değilseniz ve reklamsız pakete yeni abone olmayı düşünüyorsanız güncel fiyattan ödemeye başlayacaksınız. Mevcut kullanıcılar ise 11 Subat 2023'ten itibaren güncel fiyattan ödemeyi gerçekleştirecek. 

HBO Max tarafından zamma ilişkin yapılan açıklamada, bir dolarlık fiyat artışının; daha fazla içerik yapılması için yatırımların artırılmasında ve kullanıcı deneyimini geliştirmede oldukça önemli olduğu ifade edildi.