Efsane korsan torrent sitesi The Pirate Bay dizi oluyor: Kendi dizileri de torrente düşecek mi? Efsane korsan torrent sitesi The Pirate Bay dizi oluyor: Kendi dizileri de torrente düşecek mi?

Sony'nin CES 2023 gösterimi sırasında Sony ve yönetmen Neil Blomkamp, ​​bize filmin bazı karakterlerinin yanı sıra bazı yarış sahnelerine ilk kez bakmamızı sağlayan birkaç sahne gösterdi. Aslında bir fragmandan daha çok 'ilk bakış' diyebileceğimiz bu videoda Orlando Bloom ve David Harbour gibi önemli yıldızları da görebiliyoruz. Sony filmi tanımlarkan 'kalp atışlarınızı hızlandıracak' bir yapım cümlesini seçmiş. Aynı zamanda filmin bir 'aşk hikayesi' içereceği ve ana karakterin romantik bir ilişkisi olacağı belirtiliyor. 

İşte Gran Tuismo filminden ilk görüntüler:

Sony, Gran Turismo filminin dünya çapında 11 Ağustos'ta yalnızca sinemalarda gösterime gireceğini bir kez daha doğruladı.Fragmanın kendisi yayınlanmadan kısa bir süre önce, filmin, oyuncuların oyunlarda deneyimledikleri belirli kamera açılarını simüle etmek için yeni teknolojiden yararlanacağı da ortaya çıktı. Örneğin, filmde size ızgaradan perspektifi, kokpitin içinden birinci şahıs bakış açısını ve çoğumuzun aşina olacağı arabanın arka kısmının hemen üzerindeki açıyı gösteren birkaç örnek olacak. 

Gran-Turismo-Movie

Film hakkında bildiklerimize gelecek olursak, gerçek bir hikayeden uyarlanacağı şimdiden duyurulmuştu. Film, görünüşe göre gerçek bir yarışçı olmaya geçmeden önce ebeveynlerinin bodrumunda becerilerini geliştiren genç bir Gran Turismo oyuncusuna odaklanacak. Bundan ve bugün ortaya çıkanlardan başka pek bir şey bilmiyoruz ama öğrenmek için sadece 7 ay beklememiz gerekecek.

Diğer Gran Turismo haberlerinde, Gran Turismo 7'nin sistem önümüzdeki ay piyasaya sürüldüğünde PS VR2'ye geleceği de aynı etkinlikte duyuruldu. Tüm Gran Turismo 7 sahipleri ücretsiz PS VR2 güncellemesine sahip olabilecek.