Popüler oyun platformu Epic Games, oyuncuları ücretsiz oyunlarla mutlu etmeye devam ediyor. Yılbaşına özel kampanya başlatan ve 15 gün boyunca 15 ücretsiz oyun hediye edecek Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu da belli oldu.

Wolfenstein: The New Order, Epic Games'te ücretsiz

Wolfenstein The New Order  (4)

MachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan Wolfenstein: The New Order, 2014 yılında çıktı. Wolfenstein serisinin en beğenilen oyunları arasında yer alan FPS shooter oyunu, 2. Dünya Savaşını Nazilerin kazandığı alternatif bir dünyada geçiyor. 

Normal fiyatı 179 TL olan oyun bu akşam yani 21 Aralık 2022 saat 19.00'a kadar ücretsiz olarak Epic Games üzerinden erişime açık olacak. Oyunu bir kez kütüphanenize eklediğinizde tamamen sizin olacak. 

Oyunu nasıl ücretsiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  Oyunun resmine tıklayın. Ya da direkt olarak oyunun mağaza linkine tıklayabilirsiniz.

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Wolfenstein The New Order  (1)-1

Wolfenstein: The New Order minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i7 veya eşdeğeri AMD
  • Bellek: 4 GB
  • Ekran Kartı: GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
  • Depolama: 50 GB 

Wolfenstein: The New Order hakkında

Hikâye odaklı oyunlar yapma konusundaki çalışmalarıyla ünlü deneyimli bir geliştirici grubundan oluşan bir stüdyo olan MachineGames'te geliştirilen Wolfenstein; aksiyon, macera ve birinci şahıs çatışma unsurlarıyla dolu derin bir oyun anlatımı sunuyor.

GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu! GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu!

Wolfenstein The New Order  (2)

Heyecanlı, sinematik ve id® Software'in id Tech® motoruyla çarpıcı ayrıntılar eklenerek işlenen Wolfenstein, oyuncuları Nazi savaş makinesini yerle bir etmeye yönelik kişisel bir görev için Avrupa'ya götürüyor. Direniş savaşçılarından oluşan küçük bir grubun yardımıyla, düşmanın en korunaklı tesislerine sız, yüksek teknoloji kullanan Nazi alaylarıyla savaş ve dünyayı ve daha fazlasını fetheden süper silahların kontrolünü ele geçir.

Aksiyon ve Macera

Wolfenstein'ın nefes kesici içerikleri arasında, Baltık kıyısındaki bir sahil kalesine düzenlenen taarruz, su altı keşfi, oyuncu tarafından kontrol edilen Nazi savaş makineleri ve çok daha fazlası bulunuyor ve tüm bunlar bir araya gelerek keyifli bir aksiyon-macera deneyimi yaratıyor.

Hikâye ve Karakterler

Dinamik aksiyon ve heyecan verici macera anlayışı harmanlanarak unutulmaz karakterlerin yer aldığı yüksek tempolu, inanılmaz sürükleyici bir oyun anlatımı oluşturuldu.

Wolfenstein The New Order  (1)

Cephane ve Saldırı

Yıkım araçlarını yükseltmek için gizli araştırma tesislerine ve son derece korunaklı silah depolarına gir. Aşırı büyük Nazi robotları, devasa Süper Askerler (Super Soldiers) ve seçkin hücum birlikleri ile karşılaşırken şiddetli birinci şahıs çatışmasını deneyimle.

Wolfenstein®: The New Order™, 1960'larda, alternatif bir evrende geçen bir hikâye oyunudur. Oyunda geçen isimler, karakterler, kuruluşlar ve mekânlar hayal ürünüdür veya gerçek hayattan esinlenilmiştir. Oyunun hikâyesi ve içeriği; hiçbir inancı, düşünce yapısını, olayı, eylemi veya kişiyi hoş görme, destekleme veya yüceltme amacı taşımamakta, ayrıca Nazi rejiminin tutumunu ve soykırımını, savaş suçlarını, insanlığa karşı diğer suçlarını yok sayma amacı taşımamaktadır ve hiçbir zaman bu şekilde yorumlanmamalıdır.

Editör: Burak Karahan