Yılbaşı kampanyası kapsamında her gün yeni bir oyun hediyesi veren Epic Games'in yeni ücretsiz oyunu açıklandı. Bu kez verilen ücretsiz oyun diğerlerine göre daha kaliteli ve beğenilen bir yapım olan Sable.

Sable, Epic Games'te ücretsiz oldu

Normal fiyatı 39 TL olan Sable, bağımsız bir açık dünya macera oyunu. Geçtiğimiz yıl oldukça iyi yorumlar alan oyunda harika manzaralara ve farklı sanat tarzının güzellikerine doyacaksınız.

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

God of War Ragnarök PC'ye geliyor! God of War Ragnarök PC'ye geliyor!

Sable konusu

Eşsiz ve unutulmaz bir yolculuğa çık ve Sable'a, Gliding denen yetkinliğe adım atma yolculuğunda uzay gemisi kalıntıları ve antik yapılarla kaplı geniş çöllerden, büyüleyici manzaralardan geçerken kılavuzluk yap.

Uçan motorunla kum tepelerini keşfet, devasa harabelere tırman ve uzun zamandır unutulmuş gizemleri gün yüzüne çıkarırken başka göçebelerle karşılaşıp maskenin ardındaki Sable'ın aslında kim olduğunu öğren.

sable_3589073b

Eşsiz sanat tarzı ve Japanese Breakfast'ın hazırladığı orijinal oyun müzikleriyle Sable dünyasının içine dal ve her şeyi istediğin hızda keşfet. Bu dünyada keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. Korkma. Kendine güven.

Sable Minimum Sistem Gereksinimleri

64 bit Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 1400/ Intel i3-6100
RAM: 8 GB
Depolama: 3 GB
DirectX 11

Sable Önerilen Sistem Gereksinimleri

64 bit Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 2600X / Intel i5-9600K
RAM: 16 GB
Depolama: 3 GB
Directx 11

Oyunu nasıl ücressiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  Oyunun resmine tıklayın. Ya da direkt olarak oyunun mağaza linkine tıklayabilirsiniz.

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Editör: Burak Karahan