Dağıttığı ücretsiz oyunlarla birçok insanı mutlu etmeyi başaran Epic Games, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşına özel bir kampanya yapıyor. 15 günde 15 farklı hediye oyun dağıtan Epic Games'te günün ücretsiz oyunu da belli oldu.

40 TL değerindeki Severed Steel ücretsiz oldu

Epic Games'te ücretsiz olan birinci şahıs kamera açısına sahip aksiyon nişancı oyunu Severed Steel, ağır çekim sistemi ve farklı akrobasi sistemiyle dikkat çekiyor. 40 TL değerindeki bu bağımsız oyun, bugün yani 28 Aralık TSİ 19.00'a kadar ücretsiz olarak erişime açık olacak. Oyunu kütüphanenize bir kez eklediğinizde tamamen sizin olacak. 

body09-severedsteel-interview-1920x1080-4f4719cd0e1d

Severed Steel hakkında

Akıcı bir akrobasi sistemi, yok edilebilir voxel çevreler, tonla ağır çekim ve eşsiz, tek kollu bir ana karakter sunan Severed Steel, şık ve içgüdüsel bir tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. Sen, tetikteki parmağın ve çelik burunlu botların ağzına kadar kötü adamlarla dolu devasa bir yapıya karşı. Duvarda yürümeler, taklalar, dalışlar ve yerde kayışları ardı ardına ekleyerek tüm düşmanlarını alt et.

Eşsiz bir dövüş deneyimi
Ayağı çabuk, tek kollu nişancı Steel olarak göreve çık. Şarjör değiştirmek yok; iyi nişan al ve düşmanlarının soğuk cesetlerinden dolu silahlar kapmak için gözünü dört aç.

Şık dövüşler
Kurşunlardan kaç, duvarlardan zıpla, kayarken tekme at, silahını fırlat... Yoğun ve çılgın çatışmalardan sağ çıkan olmak için ne gerekiyorsa yap.

Tamamıyla yok edilebilir çevre
Duvar alçılarını 4.7 mm kurşunlarla del geç, .50 kalibrelik saçmalarla kalın betonları deş veya kolundaki topla yüzeylerde koca koca delikler aç.

Dinamik yapay zekâ
Önceden kurgulanmamış, takım tabanlı dinamik yapay zekâ sayesinde hiçbir savaş bir diğerine benzemiyor.

Erişilebilirlik
Zorluk, görseller, ses, kontroller, gezinme ve dahası gibi bir dizi ayarlanabilir seçenek.

Seviye Editörü
Yeni seviyeler yaparak bunları topluluk ile paylaşın.

NSwitch_SeveredSteel_06

Oyunu nasıl ücretsiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  

Diablo IV, Game Pass'e geliyor! Diablo IV, Game Pass'e geliyor!

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

SEVERED STEEL MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Dual Core
  • Bellek : 8 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 750
  • Depolama : 1.5 GB boş alan

SEVERED STEEL ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Dual Core
  • Bellek : 8 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1050
  • Depolama : 1.5 GB boş alan
Editör: Burak Karahan