Epic Games her hafta ücretsiz oyunlarıyla kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bu hafta (27-3 Kasım) Saturnalia ve Warhammer 40,000: Mechanices ücretsiz olarak oyuncuların erişimine açıldı. 

Epic Games'in ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunduğu  Saturnalia ve Warhammer 40,000:, 27 Ekim TSİ 18:00 ile 3 Kasım TSİ 18:00 saatleri arasında ücretsiz olarak erişime açık olacak. Unutmamakta fayda var eğer ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemezseniz oyuna bir daha erişemiyorsunuz. Bu oyunların süresi dolmadan kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

İşte Epic Games'te bu hafta verilecek ücretsiz oyunların detayları ve mağaza linkleri:

Saturnalia

d-1

Korku, hayatta kalma ve macera oyunlardan bir tanesi olan “Saturnalia” ücretsiz oluyor. Normal fiyatı 33 TL değerinde olan bu oyunu 3 Kasım'a kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. 

Bir Hayatta Kalma Korku Macera Oyunu: Bir araya gelmiş bir dizi karakterle kadim ritüelin tenha bir köyünü keşfederek oyna. Bütün karakterlerini kaybettiğin her seferde köyün labirente benzeyen yolları değişir. Oyunun özellikleri şu şekilde;

 • Karakterlerin öldüğü zaman köy mimarisi de değişir.
 • Karakterlerin özel yeteneklerini keşfet, kestirme yolları açabilmek için aletlerden ve sarf malzemelerinden faydalan.
 • Hikâye ve bulmaca ilerlemeni Roguelite janrına uygun şekilde öldükten sonra da devam ettir.
 • Görüş alanını kaybetmemek ve bulmacaları çözebilmek için elindeki kibritleri idareli kullan.
 • Her duruma göre şekillenen, doğrusal düzlemde ilerlemeyen, dinamik hikâye.
 • Oyunun hikâyesini şekillendiren ayini araştır ve elindeki kaynaklarla ayini durdurmaya çalış.
 • Oyun dünyası ve hikâyeyle gözle görülebilir biçimde iç içe olan bulmacalar.
 • Tek resimli hareket ve Rotoskop film tekniklerinden ilham alan sanat görselleri ve animasyonlar.
   

Warhammer 40,000: Mechanicus

warhammer-mechanicus-warhammer-40000-mechanicus--heretek-offer-l53rv

Warhammer 40,000: Mechanicus - 'Omnissiah Upgrade' oyunun çok beğenilen müziklerini, yeni bir kısa hikayeyi, çarpıcı bir dijital sanat kitabını ve yeni bir oyun içi silah olan Arc Scource'u içeriyor. Normal fiyatı 59 TL değerinde olan bu oyunu 3 Kasım'a kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. 

Imperium'daki en ileri teknoloji ordunun kontrolünü eline al: Adeptus Mechanicus. Sen Magos Dominus Faustinius rolünü üstlenerek yeni keşfedilmiş Necron gezegeni Silva Tenebris'e yapılan keşif seferine önderlik edeceksin. Ekibini özelleştir, kaynakları yönet, çoktan unutulmuş teknolojiyi keşfet ve Tech-Priestlerinin her hareketini kontrol et.

Her kararın, ilerideki görevleri biçimlendirecek ve nihayetinde el yapımı 50 görevde senin liderliğindeki birliklerin kaderini çizecek. Yolunu seçerken dikkatli ol: Imperium'un kaderi sana bağlı.

Diablo IV için beklenen görüntü güncellemesi kapıda! Işın izleme desteği geliyor... Diablo IV için beklenen görüntü güncellemesi kapıda! Işın izleme desteği geliyor...

Warhammer 40,000: Mechanicus - ' Omnissiah Upgrade ' şunları içerir:

 • Mechanicus'un çok beğenilen müziğini içeren atmosferik film müziği
 • Oyunun geliştirilmesinden bir dizi yeni ve daha önce görülmemiş konsept illüstrasyonları ve sanatı içeren çarpıcı dijital sanat kitabı
 • Arc Scourge'un sert vuruş gücüyle yakın mesafe cephaneliğinizi geliştirin.
 • YENİ: Andy Chambers'tan 'Deus Ex Mechanicus' - Bir Warhammer 40.000 kısa öyküsü – “Naogeddon'un ölü dünyasında, gizemli mezarlar, kayıp kaşifler ve ölümcül savunucular Adeptus Mechanicus'un başını belaya sokuyor. Ama en büyük tehlike içeriden gelebilir…”