Oyun fiyatlarının artık dört haneli rakamlara ulaştığı Türkiye'de oyuncuların en büyük hayat kurtarıcılarından biri olmaya devam eden Epic Games, bu hafta da iki yeni ücretsiz oyunla karşımıza çıkıyor. Bu hafta bedava olarak dağıtılan oyunlar ise Darkwood ve ToeJam & Earl: Back in the Groove.

Darkwood ve ToeJam & Earl: Back in the Groove ücretsiz

Bu hafta ücretsiz verilen oyunlar arasında oldukça beğenilenve daha önce Steam'de yayınlanmış olan oyun Darkwood var. Steam fiyatı 24 TL olan Darkwood oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. 

Steam fiyatı şu anda indirimli olarak 5 TL olan ToeJam & Earl: Back in the Groove! ise haftanın diğer ücretsiz oyunu.

Oyunların  mağaza sayfalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Darkwood

ss_212eaf1e681809dbdf30e139ad0a905d215680b5.1920x1080

Darkwood ucuz korku numaralarına bel bağlamayan zorlu bir hayatta kalma/korku oyunu.
Silahlarını yap, tuzaklarını kur, sığınağını tahkim et. Sovyetlerin ürkütücü ormanlarında gündüzleri yiyecek ve malzeme arayacak, karanlık güçlerin ormanın üstüne kabus gibi çöktüğü geceleri ise sığınağında gözünü kırpmadan saklanırken sabaha çıkabilmek ve bir gün daha yaşayabilmek için dua edeceksin.

Darkwood'un tehlikelerle dolu esrarengiz dünyasında bata çıka ilerle, burada yaşayanların ürpertici sırlarını keşfederek bu belalı yerden bedenin ve ruhun tükenmeden çıkmanın bir yolunu bul.

Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu! Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu!

ÖZELLİKLERİ

- Ucuz korku numaraları yok: Ucuz numaralara bel bağlamadan gerilim yüklü bir atmosfer sunan atmosferik bir korku deneyimi.

- Gece gündüz döngüsü: Gündüzleri belalı ormanda dolaş geceleri ise sığınağında sabaha çıkmak için dua et.

- Rastgele oluşturulan harita ve olaylar: oyun dünyası her oyuncu için ve her seferinde farklı bir hal alıyor.

ToeJam & Earl: Back in the Groove

toejambig_feature

'Bu oyun eski skool hip-hop ve reçel ile aşılanmış bir funky taze roguelike macera eski klasik müthiş gerileme ile dolu. Orijinal Funk Lordu (ve yaratıcısı) Greg Johnson, taraftarların beklediği netice ile dümene geri döndü!

İkonik ikili, bu garip Dünya gezegeninde gezinmelerine ve tüm kayıp parçaları uzay gemisine götürmelerine yardımcı olacak yeni hediyelerle tekrar oyuna geri döndü. Sürekli değişen ve tahmin edilemeyen bir dünyaya girerken gizli yerleri, gizli hediyeleri ve yeni arkadaşları keşfetmek için işbirliği oyunu oynayın!

Editör: Burak Karahan