Homeworld 3'ten üzücü haber! Homeworld 3'ten üzücü haber!

Yılbaşı kampanyası kapsamında ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Games, yılın en büyük sürprizlerinden birini yaparak sevilen oyun Death Stranding'i ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Death Stranding bedava

Epic Games, sevilen AAA oyunu Death Stranding'i ücretsiz olarak erişime açtı ancak muhtemelen bir hata yapmış olacak ki, ilk başka Death Stranding Director's Cut Edition oyunculara ücretsiz sunuldu. Daha sonra bu hata fark edilince oyun standart Death Stranding sürümüyle değiştirildi. Bazı oyuncular elini erkenden tutup Director's Cut versiyonu ücretsiz olarak almayı başardı. Ancak bazı kullanıcılar ise aldıkları oyunun kendiliğinden standart sürüme döndüğünü söylüyor. 

Epic Games Store'da şu anda Death Stranding'in standart sürümü ücretsiz olarak erişilebilir durumda. Dün gece yaşanan yoğunluk sebebiyle Epic Games serverları çok yavaş çalışıyordu ve oyunu almada problemler yaşanabiliyordu. Ancak şu an her şey düzelmiş gibi duruyor.

Death Stranding'i bu akşam saat saat 19.00'a kadar kütüphanenize ücretsiz eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak.

Oyunu nasıl ücretsiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  

2022-12-26 08_52_36-Window

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Death Stranding hakkında

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima'dan yepyeni, türlere meydan okuyan bir deneyim geliyor.

Sam Bridges, DEATH STRANDING tarafından tamamen dönüştürülmüş bir dünyaya meydan okumalıdır. Geleceğimizin kopuk kalıntılarını taşıyarak, paramparça olmuş dünyayı adım adım yeniden birleştirmek üzere bir yolculuğa çıkar. Başrolde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner ile.

death stranding (1)

Sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Core i5-3470 veya AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek : 8 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon RX 560
  • Depolama : 80 GB boş alan

Önerilen

  • İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Core i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek : 8 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 590
  • Depolama : 80 GB boş alan
Editör: Burak Karahan