Omega Force (KOEI Tecmo) ve Electronic Arts'ın yeni oyunu Wild Hearts'tan 7 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Dynasty Warriors ve daha birçok önemli oyunun geliştiriciliği yapmış olan Omega Force, oyunculara yeni bir Monster Hunter deneyimi sunacak gibi duruyor.

Geforce Now, WoW'u kütüphanesine ekliyor Geforce Now, WoW'u kütüphanesine ekliyor

Feodal Japonya'dan esinlenilen av oyunuyla ilgili yayınlanan videoda, avlanma, kaçış, saldırı gibi birçok mekaniği görüyoruz. Videoda oyunun geçeceği Azuma adlı hayali diyarı da görebiliyoruz. Oyun co-op (yani arkadaşlarınızla eşli) olarak oynama imkanı da sunacak. EA ve KOEI Tecmo ortak yapımının 17 Şubat 2023'te piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

İşte Wild Hearts için yayınlanan oynanış görüntüleri:

Azuma isimli hayali bir dunyada geçecek olan Wild Hearts, Japon'ya ya benzer ögelerinin yanı sıra daha önce görmediğimiz teknolojik ögelere de sahip. Japon kültürü ile farklı ve fütüristik teknolojilerin birleştirildiği oyun oldukça ilginç bir tarza sahip. Yapımcının dediği gibi, teknoloji avlanmanızda başarıya ulaşmak için size destek verecek.

wild-hearts-video-still

Yaban domuzuna benzer dev bir canavarla savaştığımız videoda, sık sıksa savaş teknolojilerininin kullanıldığını görebiliyoruz. Ayrıca videonun ilerleyen kısımlarınca co-op oynayabildiğimiz de gösterilmiş. Düşmanlarımız, savaşta ilerleme kat edildikçe değişecek, yani bir sonraki faza geçecek; bu da Souls serisindeki sürükleyici boss savaşlarını hatırlatıyor.

NFS adeta anime oluyor: Need for Speed Unbound'dan ekran görüntüleri sızdı NFS adeta anime oluyor: Need for Speed Unbound'dan ekran görüntüleri sızdı

Editör: Burak Karahan