Türkiye'nin en çok izlenen film serisi Recep İvedik, yedinci filmiyle Disney Plus'ta seyirciyle buluştu. Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 7'yi sadec dijital platformlarda yayınlama kararı sonrası Disney Plus'ın Recep İvedik 7 haklarını satın alması, platform için oldukça karlı bir anlaşma oldu.  Son gelen bilgilere göre Recep İvedik 7 sayesinde bir dünya rekoru kırılmış olabilir.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın verdiği bilgilere göre, Recep İvedik 7, Disney Plus'a 1 milyondan fazla abone kazandırdı. Altuntaş bunun bir dünya rekoru olduğunu ifade ediyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Disney Plus, yeni Recep İvedik filmleri için Şahan Gökbakar ile görüşmelerine başladı bile. Recep İvedik 8 ve 9'un da Disney Plus'ta olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

YouTube, reklam engelleyicilere savaş açtı! Artık reklamlı izleyeceğiz... YouTube, reklam engelleyicilere savaş açtı! Artık reklamlı izleyeceğiz...

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7 filminde daha çok toplumsal farkındalıkları ön plana çıkarmaya çalışmış ve  toplumun aslında ne kadar güçlü olduğu göstermişti.

recep-ivedik-7-izle-2022-recep-ivedik-7-full-15484658_708_amp

Şahan Gökbakar'dan yeni dizi projesi de yolda

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7 filminin yayınlanmasının ardından 8 bölümlük bir dizi için çalışmalarına başladı.

Dizinin konusu ise,  kültürlü bir kadın olan Ece ile kendisine son derece zıt özelliklere sahip eşi Erdal'ın renkli hayatı esprili bir dille anlatımı olacak.

Ayrıca magazin programları yorumcuları, ünlü restoranların fenomen sahipleri de bu dizide yer alacak. Çekimlerine yakın zamanda başlanması planlanan dizide Gökbakar'a kimin eşlik edeceği ise henüz bilinmiyor.