Spotify daha çok kişiselleştiriliyor! Dinlediğiniz müziklere göre... Spotify daha çok kişiselleştiriliyor! Dinlediğiniz müziklere göre...

Türkiye'ye girişiyle birlikte oldukça popüler olan dizi ve film platformu Disney Plus, özellikle uygun fiyatıyla tercih ediliyordu. Fakat Disney Plus abonelik ücretlerine dev bir zam geldi.

Disney Plus bugüne kadar aylık  34,99 TL, yıllık ise 349 TL karşılığında satın alınabiliyordu. Fakat son gelen büyük zam sonrası fiyatlar ikiye katlandı. 

İşte Disney Plus yeni abonelik ücretleri:

  • Aylık Abonelik    64,99 TL
  • Yıllık Abonelik    649,90 TL

Yukarıda da gördüğünüz gibi Disney Plus fiyatlarında %85'in üzerinde bir zam yapıldı. Bugünden itibaren geçerli olan zamlı fiyatlar, yeni aboneler için geçerli olacak. Daha önce abonelik satın alan ve aboneliği devam eden Disney Plus kullanıcıları ek bir ücret ödeme zorunda olmayacak.

Disney Plus web sitesinde zamlar ile alakalı şu açıklama yapıldı:

"Disney+’ın üyelik ücretleri* kaydolduğunuz üyelik türüne bağlı olarak farklılık gösterebilir:

Aylık ödeme planıyla üyelik: Kullanıcılar Disney+’a aylık 64,99 TL karşılığında kaydolabilir

Yıllık ödeme planıyla üyelik: Kullanıcılar yıllık 649,90 TL ödeyerek Disney+’a tüm yıl boyunca erişebilir

Not: Yukarıdaki fiyatlar yalnızca 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklikle karşılaşmayacaktır."

Editör: Burak Karahan