Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı

Marvel başkanı Kevin Feige, şirketin Disney+'ta daha az program yayınlamayı planladığını söyleyerek bu duyuruyu doğruladı. Ayrıca Disney'in, içerikten çok kaliteye önem vermeye başlayacağı belirtiliyor. Feige, bu hafta başlarında verdiği bir röportaj sırasında "Disney+ şovlarını yayınlama hızımız değişecek, böylece her biri ışıldama şansı yakalayabilecek" dedi.

disney+ -2

Disney'in son birkaç yıldaki Marvel içerik üretimi çok fazlaydı. 2021'de gösterdiği dört film ve beş şovun ardından 2022'de üç film ve dizi yayınladı. Şirket başlangıçta 2023 için beş Disney+ dizisi duyurdu, ancak Loki'nin ikinci sezonu ve Samuel L. Jackson'ın oynadığı yeni Secret Invasion göre, bu yıl gelmesi "kesin olan" iki içerik bunlar olacak.

Disney, Star Wars'un beyaz perdeye dönüşüne hazırlanıyor, Disney+, canlı aksiyon dizileri The Mandalorian, Andor, Obi-Wan Kenobi ve The Book of Boba Fett ile meşgul olsa da, çok fazla içerik üertmeye devam edecek. Disney'in Nisan ayında Star Wars Celebration'da yeni film planlarını açıklayacağı bildiriliyor.

disney+ -1

Bununla birlikte, sektördeki uzmanlar, Disney veya diğer yayın hizmetleri için daha büyük endişelerin ortaya çıkmasına ek olarak daha çok çeşitli kesintiler olabileceğini belirtiyor.

Editör: Enes Sapmaz