Alienware AW2524H oyuncu monitörü 24,5 inç ekran boyutuna sahip Full HD bir ekrana sahip. Bu ekran  500Hz’e hız aşırtabilen 480Hz doğal yenileme hızına sahip.

'Bilgisayarım çok donuyor' diyorsanız bu çözümleri deneyin! 'Bilgisayarım çok donuyor' diyorsanız bu çözümleri deneyin!

IPS panel ile gelen monitör NVIDIA G-Sync uyumlu ve bu nedenle desteklenen ekran kartları ile sorunsuz ve yırtılmasız bir oyun deneyimi sunacak. Alienware AW2524H, yüzde 99 sRGB renk kapsamına ve daha geniş görüş açılarında doğru renkler ve canlı görseller sağlamaya yardımcı olan VESA DisplayHDR 400’e sahip. Alienware, TUV sertifikalı ComfortView Plus özelliğinin mavi ışığı azaltırken gerçeğe yakın renklerin görüntülenmesine yardımcı olacağını da belirtmiş.

alienware-monitör-500hz

0,5 ms’lik bir GtG yanıt süresi ile ultra düşük gecikme süresi sunan monitör, gölgelenmeyi en aza indiriyor. Monitör standart olarak NVIDIA’nın Reflex Analyzer’ı ile birlikte geliyor. Bu sayede sistem gecikme sürenizi ve PC performansınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olunuyor.

Monitör, masanızda minimum yer kaplayacak ve farenizi ve klavyenizi istediğiniz gibi konumlandırmanız için size daha fazla alan bırakacak şekilde tasarlanmış altıgen bir tabana sahip. Yerleşik geri çekilebilir kulaklık askısı başka bir kullanışlı özellik ve monitör tamamen özelleştirilebilir AlienFX arkadan aydınlatma sunuyor.

Ürünün fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Editör: Burak Karahan