Uzun süredir beklenen Deadpool 3 filmi için harika bir haber paylaşıldı. Hayranları heyecanlandıran haberi Deadpool'u oynayan ünlü yıldız Ryan Reynolds verdi. Deadpool 3 ile ilgili yayınladığı videoda konuşan Ryan Reynolds, yeni filmde Hugh Jackman'ın oynayacağı Wolverine karakterini göreceğimizi duyurdu.

Eğlenceli anti-kahraman Deadpool, muhtemelen Marvel hayranlarının hepsinin çok sevdiği bir karakter. Deadpool 3 filmi için hazırlıklar başlarken, Ryan Reynolds, yukarıda bahsettiğimiz haberi Deadpool'un mizahına yakışır bir biçimde, oldukça esprili bir videoyla duyurdu. 

İşte Ryan Reynolds'ın Hugh Jackman'ın Wolverine rolünde Deadpool 3'te oynayacağını açıkladığı eğlenceli video:

Yukarıda izlediğiniz videoda konuşan Ryan Reynolds, "D23'ü kaçırdığımız için çok üzgünüz. Çünkü sıradaki Deadpool filmi için çok ve uzun süredir çalışıyoruz. Marvel Sinematik Evreni'ndeki ilk gününün özel olmasını çok istiyorduk. Karaktere sadık kalmak çok önemliydi ve derinlik katmamız gerekiyordu. Bu nedenle karakterin derinliklerine girmeye kendimi zorladım ve ilham bulmaya çalıştım. Ancak hiçbir şey bulamadım (Esprili bir biçimde). Ve daha sonra aklımıza bir fikir geldi." diyor ve Hugh Jackman'a Wolverine karakterini tekrar oynamak isteyip istemeyeceğini soruyor. Hugh Jackman da "Tabii Ryan. Oynarım" diye cevap veriyor. 

Wolverine karakteri, 2017’de yayınlanan Logan filminde ölmüştü. Henüz nasıl hayata döndürüleceği bilinmese de bu sorunu MCU tarzıyla çözüme kavuşturacakları tahmin ediliyor.

Yayınlanan video büyük ilgi gördü ve kısa sürede bilyonlarca kez paylaşıldı. 

Deadpool 3'ün 6 Eylül 2024'te vizyona girmesi bekleniyor. 

Hugh-Jackman-returns-as-Wolverine-in-the-MCU-Deadpool-3-movie

Daha önce Free Guy ve Netflix’in The Adam Project’inde Reynolds ile birlikte çalışan Shawn Levy, projeyi yönetmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, Deadpool yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick’in serinin üçüncü filmi için de çalışacağı tahmin ediliyor.

Reynolds daha önce yaklaşmakta olan projenin “tamamen farklı bir yöne” gideceğini söylemişti, bu yüzden hayranların dört gözle bekleyeceği çok şey var.  Ancak şunu söylemek gerekiyor; MCU evrenine girecek olan Deadpool'un mizah anlayışında biraz yumuşama ve filmde daha az kan görme ihtimalimiz oldukça yüksek.