Sosyal medyada Salt Bae lakabıyla ünlü olan Nusret ile ilgili oldukça ilginç bir olay yaşandı. Dünyaca ünlü profesyonel poker oyuncusu ve internet fenomeni Dan Bilzerian, Nusret’in kendisine 2015-2016 yılları arasında Instagram’dan kendisine durup dururken fotoğraf gönderdiğini açıkladı. 

Dan Bilzerian, Nusret’in kendisine gönderdiği fotoğrafları Instagram üzerinde ifşalarken, ikili arasında hiçbir diyalog olmaması ve fotoğrafların tek taraflı olarak gönderildiği görülüyor.

WhatsApp, unutkan kullanıcılarını sevindirecek yeni özelliğini tanıttı! WhatsApp, unutkan kullanıcılarını sevindirecek yeni özelliğini tanıttı!

İşte Dan Bilzerian’ın Nusret’in kendisine gönderdiği fotoğrafları paylaştığı video:

Bilzerian, Nusret’in uzun zamandır kendisine hiçbir şey söylemeden fotoğraflar gönderdiğini belirtiyor. Görüntülere baktığımızda Dan Bilzerian’a gönderdiği fotoğraflar, Nusret’in aynı zamanda kendi hesabında da paylaştığı fotoğraflar.

Son dönemde Dünya Kupası’nda Messi ile fotoğraf çektirmeye çalışmasıyla gündeme gelen ve tepki çeken Nusret ile ilgili Dan Bilzerian’dan şu yorum geldi:

“Herkes bu Salt Bae'nin ne kadar garip olduğundan bahsediyor, ben yıllardır biliyorum." 

Dünya Kupası’nda büyük tepki çekmişti

Nusret, 2022 Katar Dünya Kupası’nda birçok ünlü isimle fotoğraf çekildi. Bunlar arasında Elon Musk ve efsane futbolcular da var. Daha sonrasında Dünya Kupası, kupa seremonisi sırasında sahaya inen ve Messi ile fotoğraf çektirmek için ünlü futbolcuyu çekiştiren Nusret, büyük tepki almıştı. 

Editör: Burak Karahan