Bazı otomobil markalarının (BMW gibi) otomobillerindeki yerleşik özellikleri kullanmak için ücretli abonelik istemesine karşı olan Dacia, bu durumla adeta dalga geçti.

İngilizlere ücretsiz olarak sıcak su torbası sunmaya başlayan Dacia, BMW'nin bazı modellerinde koltuk ısıtma özelliğini aylık 18 dolar abonelik ücreti karşılığında sunma kararını trolledi.

Ama bu fiyata sıfır 2023 model Honda Civic alınır: Togg'un ağızları açık bırakan fiyatı belli oldu! Ama bu fiyata sıfır 2023 model Honda Civic alınır: Togg'un ağızları açık bırakan fiyatı belli oldu!

dacia-bmw

Dacia sahipleri 1 ve 2 Şubat tarihleri arasında Londra, Manchester ve Swansea'deki Dacia showroomlarından Dacia markalı sıcak su torbası alabilecek. Dacia'nın Birleşik Krallık marka direktörü Luke Broad konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Fabrikada takılan ekipmanı etkinleştirmek için birinden ekstra ödeme yapmasını istemek kesinlikle Dacia'ya göre değil. Tüketiciler ısıtmalı koltukları gerekli görseler de görmeseler de değer ve sorunsuz sahip olma deneyimine olan bağlılığımız, onlardan koltukların keyfini çıkarmak için yalnızca bir düğmeye basmalarını isteyeceğimiz anlamına geliyor."

dacia-troll

BMW'nin aylık abonelik ile sunduğu tek hizmet koltuk ısıtması değil. Aynı zamanda 12 dolar karşışılığında ısıtmalı direksiyon hizmeti de sunuyor.