Cyberpunk 2077'nin ilk DLC'si 2023 yılında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S ile severlerine kavuşacak. Phantom Liberty bir casus gerilim hikayesi ve yeni bir karakter sunuyor. Bu yeni karakter Idris Elba'nın canlandırdığı Solomon Reed isimli bir FIA ajanı olacak. Geliştirici CD Projekt Red'e göre, DLC ayrıca Night City'de yeni görevler ve yeni bir bölge ekleyecek. Yeni ek içeriklerin tümü "imkansız bir casusluk ve hayatta kalma görevi" olarak nitelendiriliyor.

GeForce Now, reklamlı oluyor! GeForce Now, reklamlı oluyor!

idris elba cyberpunk (1)-1

Phantom Liberty, Cyberpunk 2077 için ilk ücretli ek paket olacak, ancak ücretin tam olarak ne kadar olacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

Cyberpunk 2077, Aralık 2020'de çıktı ve birçok oyuncu ve eleştirmen tarafından topa tutuldu ve gösterişsiz bir yapım olarak eleştirildi. CD Projekt Red, eleştiriler üzerine uzun zamandır oyun için bir dizi düzeltme güncellemesi yayınladı ve zaman içinde oyunu dengelendi.

idris elba cyberpunk (1)

Elba, Cyberpunk evreninde ana aktör Keanu Reeves'e katılıyor ve bu, seriden duyacağımız son şey olmayacak. Ayrıca oyunun hikaye kökenlerine dayanan muhteşem bir Netflix animesi geçtiğimiz aylarda çıkmıştı ve bunun yanı sıra, CD Projekt Red şimdiden kod adı "Orion" olan tam bir devam yapımı üzerinde çalışıyor.

Cyberpunk 2077 ek paketinin fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz

Editör: Enes Sapmaz