Binance Kurucu Ortağı ve Pazarlama Müdürü He Yi, “Metaverse ve blokzincirininternetin geleceği olduğuna inanıyoruz. Daha fazla insanın blokzinciri’i anlamasına yardımcı olmak ve spor ile eğlence endüstrileri için Web3 altyapısını nasıl oluşturduğumuzu insanlara gösterebilmek için Cristiano ile iş birliği yapmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Ronaldo ise, “Başarımın büyük bir bölümünü borçlu olduğum hayranlarım için akıllarda kalacak ve özgün bir şey yapmak benim için önemli. Binance ile sadece oyunun tutkusunu yakalamakla kalmayan, aynı zamanda yıllardır bana verdikleri destek için hayranlarımı ödüllendiren bir şey üretebildim” şeklinde yorum yaptı.

Silikon Vadisi Bankası iflasın eşiğinde: Stabil kripto para biriminde rekor düşüş sürüyor! Silikon Vadisi Bankası iflasın eşiğinde: Stabil kripto para biriminde rekor düşüş sürüyor!

Yeni koleksiyon ve gizemli kutular 18 Kasım’da Binance.com’da

Cristiano Ronaldo’nun ilk NFT koleksiyonu 18 Kasım’da (12.00 TSİ) piyasaya çıkacak ve dört farklı nadirlik seviyesinden yedi farklı animasyonlu heykel sunacak: bu nadirlik seviyeleri Çok Çok Nadir (SSR), Çok Nadir (SR), Nadir (R) ve Normal (N) şeklinde olacak. Her bir NFT heykel, kariyerini şekillendiren şutlarından Portekiz’deki çocukluğuna kadar Ronaldo’nun hayatındaki ikonik anları tasvir ediyor.

- En yüksek değere sahip 45 CR7 NFT’si (5 SSR ve 40 SR), Binance NFT pazarında müzayedeye çıkarılacak. Müzayede, 24 saat sürecek ve NFT’ler en yüksek teklifi sunan kişiye verilecek. Teklif fiyatları SSR NFT’ler için 10.000, SR NFT’ler için ise 1.700 BUSD’den başlayacak.

- Kalan 6.600 NFT (600 R VE 6.000 N), Normal nadirlik seviyesi için 77 BUSD’den başlayarak Binance Launchpad üzerinden sunulacak.

  • Her bir nadirlik seviyesinin kendine has özel faydaları bulunuyor. Söz konusu faydalar arasında aşağıdakiler yer alıyor:
  • Cristiano Ronaldo’dan kişisel mesaj
  • İmzalı CR7 & Binance ürünleri
  • Gelecekteki tüm CR7 NFT lansmanlarına garantili erişim
  • Hediye CR7 Gizemli Kutuları
  • İmzalı ürün ve ödül çekilişlerine katılma hakkı

Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu için gelecekteki setler 2023 yılı başlarında mevcut olacak. Tüm koleksiyonlar sadece https://www.binance.com/tr adresinde yayınlanacak .