Guerrilla Games'in Horizon serisi, yakında piyasaya sürülecek olan VR oyunu Call of the Mountain ve çok oyunculu bir oyun ile daha da genişleyecek. Çok oyunculu kooperatif oyundan çok fazla bir bilgimiz yoktu ancak yeni sızan erken geliştirme aşaması görüntüleri, bizi neler beklediği konusunda artık ipuçlarına sahip olmamızı sağladı.

Reddit'te Horizon subreditinde paylaşılan co-op Horizon oyununun erken geliştirme aşaması görüntüleri, yeni oyuna ilk bakış atmamızı sağladı. Horizon çok oyunculu oyunu ve VR oyunu Call of the Mountains, seri için hazırlanan tek yapım değil. Ayrıca serinin ilk oyunu olan Horizon Zero Down'ın da bir PlayStation 5 versiyonunun geliştirilme aşamasında olduğunu geçtiğimiz yıl öğrenmiştik.

Geforce Now, WoW'u kütüphanesine ekliyor Geforce Now, WoW'u kütüphanesine ekliyor

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Reddit paylaşımı kaldırıldı fakat görüntüler şu an sayfada hala sayfada mevcut. Siz de görmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. 

2- Horizon Forbidden West

Telif hakkı sorunları nedeniyle görüntüleri burada paylaşamıyoruz.  Görünüşe göre geliştiriciler, oyuncuların birleşip makinelere karşı savaşabileceği bir eşli oyun modu geliştiriyor. 

Editör: Burak Karahan