OpenAI tarafından geliştirilen yapay zeka sohbet botu ChatGPT, son haftaların en çok konuşulan konusu. Ücretsiz olarak kullanım imkanı sunan ChatGPT, daha fazla özellik ve öncelik isteyen kullanıcılar için ChatGPT Plus isimli ücretli abonelik himzetini başlatıyor.

Microsoft, konuşma engelli bireylerin dili olacak! Microsoft, konuşma engelli bireylerin dili olacak!

ChatGPT Plus'ın fiyatı ne kadar?

OpenAI'nin detaylarını paylaştığı ChatGPT Plus hizmeti, aylık 20 dolar fiyat ile kulanıma sunuluyor. 

ChatGPT Plus'ın özellikleri neler?

ChatGPT'nin ücretli abonelik hizmeti ilk başta sınırlı sayıda özellik sunacak ve zamanla bu özelliklerin kapsamı genişletilecek. ChatGPT Plus aboneleri yoğun saatlerde öncelikli erişim hakkına sahip olacak, uzun bekleme süreleri ve hatalarla uğraşmayacak.

Bir diğer avantaj ise daha hızlı tepki süresi olacak. ChatGPT Plus kullanıcıları sordukları sorulara daha hızlı yanıt alacak. Son olarak ücretli abonelik, ChatGPT’ye gelecek yeni özelliklere ve geliştirmelere erken erişim sağlayacak.

chatgpt (1)-2

ChatGPT Plus ne zaman çıkıyor?

İlk başta sadece ABD'deki kullanıcılar için erişime açılacak ücretli abonelik için bir bekleme listesine kaydolmak gerekiyor. Kullanıcıların abonelikleri davet yoluyla önümüzdeki haftalarda dağıtılacak.

Ücretsiz kullanım devam edecek mi?

OpenAI, ChatGPT'nin ücretsiz sürümünün kullanılmaya devam edeceğini açıkladı. Ücretli aboneliklerden gelen gelir, sohbet botunun ücretsiz olarak kalmaya devam edebilmesini sağlayacak.

Çok konuşulan yapay zeka OpenAI ChatGPT nedir? Nasıl kullanılır? Çok konuşulan yapay zeka OpenAI ChatGPT nedir? Nasıl kullanılır?

Editör: Burak Karahan