Bir Modern Warfare 2 veri madencisi, Ghost'un maskesiz yüzünü ortaya çıkaran ve karakterin yüzünü görmemizi sağlayan bir karakter modeli keşfetti.

Ghost, Call of Duty oyununa geldiğinden beri yüzünü asla göstermiyordu. Ancak şimdi bu değişmiş gibi gözüküyor.

Ghost'un yüzü şu anda Call of Duty evreninde en yakın korunan sırlardan biri gibi görünüyor. Eğer Infinity Ward, Ghost'un görünüşünü bir sonraki Modern Warfare oyunundaki önemli bir an için gizli tutmaya çalışıyor olsaydı, muhtemelen karakterin yüzünü gösteren karakter modellerini oyundan kaldırmış olmalıydı.

İşte Ghost'un maskesiz halinin olduğu karakter modeli:

3jsem513io1a1

The Witcher Remake'ten üzücü haber geldi: 4. oyunu beklemek zorundayız The Witcher Remake'ten üzücü haber geldi: 4. oyunu beklemek zorundayız

Reddit'te Crafty-Astronomer905 tarafından paylaşılan ve oyunun dosyaları arasında bulunan Ghost'un maskesiz versiyonu yukarıdaki gibi gözüküyor.

Ghost oyunun hikaye modunun bir sahnesinde yüzündeki maskenin bir kısmını çıkarıyor. Tabii ki yüzünü göremiyoruz ama bir 'yüz' modeli olduğu belli oluyor.

Ghost'un huysuz sesi ve gizemli tavrı göz önüne alındığında, görünüş olarak ortaya çıkan model oldukça sıradan biriymiş gibi duruyor. Şaşırtıcı olmayan kısım ise Ghost'un, karaktere sesiyle hayat veren Samuel Roukin'den modellenmiş olması.

Ghost'un gerçek yüzüne verilen tepkiler beklediğiniz gibi oldu. Reddit gönderisinin altındaki en beğenilen yorumlarda herkes Ghost'un yeterki kadar karizmatik olup olmadığını tartışıyor.