Ülkemizde giderek artan enflasyon ve döviz kurunun etkisiyle elektronik ürünlere erişim artık çok güç hale geldi. Bu nedenle daha önce ülkemizde görmediğimiz tüketici elektroniği kiralama platformları da ortaya çıkmaya başladı. Bu platformlar ile istediğimiz bir telefonu, bilgisayarı ya da robot süpürge gibi elektronik ürünleri belli bir süre karşılığında kiralayabiliyoruz. Bu platformlardan biri olan Kiralabunu, önemli bir ortaklık ile Teknosa ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Yeni ortaklık ile Kiralabunu bünyesinde sunulan 200'e yakın elektronik ürün, Teknosa.com üzerinden erişilebilecek. Artık tüketiciler  telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık, saat ve oyun ekipmanları gibi birçok ürünü kiralayabilecek ve ilk başta Teknosa web sitesi üzerinden başlayacak iş birliği zamanla Teknosa mağazalarına da gelecek.

b7c513324ec81edbe4a735a873bb318a3398ed29

Amazon, Türkiye’deki ilk lojistik üssünü açtı! 1000'den fazla yeni istihdam yaratacak Amazon, Türkiye’deki ilk lojistik üssünü açtı! 1000'den fazla yeni istihdam yaratacak

Kiralabunu.com, nisan ayında 200 milyon TL değerlemeyle aldığı yatırım ile birlikte aralık ayında 7,5 milyon dolara ulaşan değerini iki katına çıkarmayı başarmıştı. Kiralabunu Kurucu Ortağı Sinan Ventura yıl sonuna kadar yeni kategoriler açmayı ve yıl sonuna kadar 30 bin yeni kullanıcıya erişmeyi hedeflediklerini paylaşmıştı.