Efsane anime Bleach yıllar sonra yeniden sevenleriyle buluşuyor. Kurosaki Ichigo ve arkadaşları yeniden anime olarak ekranlara dönüyor. 10 Ekim’de yayınlanan ilk bölümüyle sevenleriyle buluşan Bleach: Thousand-Year Blood War, mangala Tite Kubo’nun hit mangasının son perdesini anlatıyor. 

Geri dönen Bleach: Thousand-Year Blood War ilk bölümüyle oldukça beğenildi ve yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Ayrıca yeni sezonun kaç bölüm olduğu da ortaya çıktı.

Bleach yeni sezon kaç bölüm olacak? Kaç parça halinde yayınlanacak

Bleach: Thousand-Year Blood War toplam 52 bölümden oluşacak ve bu 52 bölüm 4 bölüme ayrılacak. Yani her bölüm 13 bölümden oluşacak.

Serinin ilk bölümü sona erdi ve ikinci kısım  Temmuz 2023'te yayınlanacak.

13 bölümde bir ara verilecek ve bu takvimde bir değişiklik olmazsa anime 2023'ün sonu ya da 2024'ün başında bitecek. 

BLEACH: Thousand-Year Blood War 2. Sezon Fragmanı

Daha 3. sezon yayınlanmadan 5. sezona hazırlanmaya başladı! Önümüzdeki ay The Witcher yayında... Daha 3. sezon yayınlanmadan 5. sezona hazırlanmaya başladı! Önümüzdeki ay The Witcher yayında...

Bleach: Thousand-Year Blood War'ın ikinci sezonu Temmuz 2023'te devam edecek.

Açıklanan bilgiye göre Bleach Thousand Year Blood War Japonya’da her salı 00.00’da (yani günün ilk saatinde) TV Tokyo’da, (sansür olmayacağı için gece yarısı kuşağında) yayınlanacak. Bleach Thouysand Year Blood War, Türkiye'de Disney Plus üzerinden yayınlanıyor.

Bleach Thousand Year Blood War - 01 - Large 08

Bu tip bir yayın politikası izlenmesi, animenin arkasındaki Studio Pierrot’un ekinine Tite Kubo’nun mangasını daha iyi bir şekilde anime olarak yanıltma şansını verebilir. Çünkü Thousand-Year Blood War arc’ı animenin en karmaşık bölümlerinden biri. Bu hikaye, orijinal Bleach animesi bittiğinde başladı, bu yüzden Kubo, animatörlerin kolayca halledebileceği şeylere bağlı kalmadan çizdiğini belirtmişti. Bu yüzden manganın son arcında yer alan destansı dövüş sahneleri bizleri bekliyor.

Editör: Burak Karahan