Yayıncı Sidneuke canlı yayının ortasındayken bir köpeğe çarparak yaraladı. Daha da kötüsü, olay olduğunda yayıncı telefonuna bakıyordu. Canlı yayın, onu arabasına geri dönerken ve olay yerinden uzaklaşırken yakaladı.

Olay sonrasında köğeğin sahibi hakkında kötü konuşan yayıncı, hayvanın başıboş olmasından dolayı sahibini sorumlu tuttu.

Klipte Lehçe konuşan yayıncının sözlerinden şu sözler duyuluyor: "Tanrım, burada kaç köpek var? Bazıları kızışmış olmalı.

Ancak bu köpekler sürekli sokakta. Söylüyorum köpekler özgür olmamalı . Bu yanlış ve yasalara aykırı. Köpekleri gözetimsiz bırakamazsınız.

Twitch hesabı yayın sonrasında platformdan yasaklandı ve kanalda şu açıklamaya yer veriliyor: "Bu kanal, Twitch'in Topluluk Kurallarını veya Hizmet Şartlarını ihlal ettiği için şu anda kullanılamıyor."

Hesabı silinmiş olsa da video Reddit ve Twitter'a kadar ulaştı ve sonuçları pek iyi olmadı.

Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son... Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son...

Twitter üzerinden yayıncının söyledikleri hakkında yorum yapan bir kullanıcı şu sözleri söyledi: "Platformdan kalıcı olarak yasaklandığına sevindim. Araba sürerken neden lanet telefonunuzu kullanıyorsunuz. Çok aptalca."

"Sürücü ehliyeti de elinden alınmalı. Araba kullanırken telefonla uğraşan herkesten nefret ediyorum, cehennemi hak ediyorlar."

Editör: Enes Sapmaz