Binance, blockchain endüstrisi ile birlikte endüstrideki diğer rakiplerini ileriye taşımak için Dijital Ticaret Odası’nın (CDC) İdari Komitesi’ne katılacak.

Konu ile ilgili bazı değerlendirmelerde bulunan Binance’in Kamu İlişkileri Başkanı Joanne Kubba, “Hızlı gelişen bu endüstrinin ve karmaşık mevzuat ortamının merkezinde bulunan bir kuruluş olarak; karar alıcılar, düzenleyiciler ve Dijital Ticaret Odası gibi endüstri grupları ile işbirliği içerisinde çalışmayı bir gereksinim olarak görüyoruz." dedi

PayPal kendi para birimini çıkardı! PayPal kendi para birimini çıkardı!

Yapılacak düzenlemeler, daha önceden de paylaştığımız, kullanıcıların güvenliğini garanti altına almayı hedefleyen; kripto ve blokzinciri için uygulanması gerekli mevzuatların geliştirilmesi vizyonumuzun sürdürülebilir gelişimine yardımcı olmak açısından hayati önem taşıyor” 

binance (2)

Binance, toplum ve kullanıcılara uygun politikalar takip edecek

Binance ve Dijital Ticaret Odası, ekibi ve üyeleriyle yakından çalışarak, sektörü eğitecek ve farkındalık yaratacak. Ve ayrıca, endüstriyi en çok etkileyen sorunlara yeni çözümler getirecek. Araştırmalar, çalışma grupları ve masa aktiviteleri vasıtasıyla karar alıcılar ve düzenleyiciler ile bir arada oturmayı planlayan Binance, bu vasıtayla toplum ve kullanıcılara fayda sağlayacak daha iyi politikaları oluşturmaya başlayacak. CDC’nin İdari Komitesi kurumun önceliklerini ve stratejilerini belirlemektedir.

binance (1)-2

CDC, blok zincir teknolojisi politikalarının belirlenmesi ve uygulanmasında lider konumundadır” ifadelerini başvuran Kubba, "CDC ile çalışarak hep beraber uzun vadeli çözümler üretmek ve Web3 ile global ekonominin yeni çağını başlatmak için oldukça heyecanlıyız” dedi.

Block zincirlerini kullanıcılara adapte edecek yeni adımlar atılacak

“Blok zinciri teknolojisi finansın geleceğidir” sözlerini kullanan Dijital Ticaret Odası Kamu İlişkileri Başkanı Blain Rethmeier ise, “Üyelerimiz, kendilerini daha kuvvetli ve kapsayıcı bir finansal sistem oluşturmaya adamış lider kuruluşları temsil etmektedir. Bu gelişen ekosistemin her kesim tarafından kabul gören lideri olan Binance’in aramıza katılmasından ve önümüzdeki dönemde İdari Komitemize sağlayacağı katkılardan dolayı oldukça heyecan duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.

binance (1)-1

Blok zinciri endüstrisini temsil eden dünyanın ilk ve en büyük topluluğu olarak, CDC’nin misyonu dijital varlıkların ve blokzincir tabanlı teknolojilerin kullanımı ve benimsenmesini desteklemektir. CDC, eğitim ve farkındalık yaratma yoluyla, mevzuat kuruluşları, karar verenler ve de endüstri ile yakın işbirliği sayesinde yenilikçilik, yeni iş sahaları yaratma ve yatırımı tetikleyecek yasal-mevzuata uygun bir ortam oluşturmayı amaçlıyor.

Editör: Enes Sapmaz