Twitter'da bağımsız bir geliştirici olan Alexandre S (@esankiy) tarafından paylaşılan video, geliştirilmekte olan ve aşırı gerçekçi duran oyunu gözler önüne serdi. 

Esankiy'in üzerinde çalıştığı oyunun henüz bir adı yok. Videoda izlediğimiz bu görüntüler Unreal Engine ile oluşturuldu ve ana karakterin Sovyet dönemini hatırlatan yıkık dökük bir binada ilerleyişini izliyoruz.

İşte paylaşılan ve aşırı gerçekçi görünen oyunun görüntüleri:

Videodaki görüntüleri biz de dahil birçok insan ilk başta gerçek vücut kamerası görüntüleri sanan birçok insan var. Karakter hareketi düzensiz ve karakterin silahı, kameranın göğse monte edildiğini düşündürmek için, genellikle birinci şahıs nişancıda gördüğünüzden daha yüksekte tutuluyor. Ekran, taşınabilir bir kamerada kaydedilen veya yayınlanan sıkıştırılmış çekim hissi vermek için filtreler ve efektlerle bulanıklaştırılmış. 

Microsoft, PC ve konsollardan sonra mobile el atıyor Microsoft, PC ve konsollardan sonra mobile el atıyor

Fransız geliştiricinin bu birinci şahıs nişancı oyunuyla ilgili bildiğimiz pek bir detay yok.  Alexandre'ın ise Twitter biyografisinde DRAMA adlı bir Fransız stüdyosunda sanatçı olarak çalıştığı görülmekte.

Editör: Burak Karahan