Ünlü teknoloji devinin geliştirici konferansı 5 Haziran – 9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Ancak COVID,-19 pandemisinden eser kalmasa da, etkinliğin çevrimiçi bir formatta düzenleneceği söyleniyor. 

Google, Workspace'i daha basit hale getirecek yeni yapay zeka özelliğini kullanıma sundu! Google, Workspace'i daha basit hale getirecek yeni yapay zeka özelliğini kullanıma sundu!

Apple, ziyaretçilerini ne bekleyeceği konusunda fazla bir şey söylemiyor olsa da, bazı ipuçlarına sahibiz. Apple'ın karma gerçeklik gözlüklerini WWDC 2023'te tanıtılacağı söylentileri dolaşıyor. Reality Pro veya Reality One olarak adlandırılabilecek cihazların M2 çipi, çift 4K ekranı, gelişmiş vücut takibi ve denetleyicisi olan bağımsız bir cihaz olduğuna inanılıyor. Ayrıca el hareketlerini ve Siri komutlarıyla da kullanabildiği söylentileri dolaşıyor.

apple-2

Donanım, geliştiricilere ve profesyonellere yönelik olsa da, sağlık özellikleri, FaceTime aramalarında tam vücut avatarları ve birçok iPhone ve iPad deneyiminin giyilebilir sürümlerini içerebilir

WWDC 2023'teki diğer duyurular platform güncellemelerinin yanı sıra neredeyse her sene olduğu gibi iOS 17, macOS 14 ve watchOS 10 önizlemelerini göreceğiz.

Editör: Enes Sapmaz