Spotify sevilen Wrapped özelliği yeniden aramızda! Spotify sevilen Wrapped özelliği yeniden aramızda!

Twitch yayıncısı ve içerik yaratıcısı Amouranth, kimliği bilinmeyen bir hayrandan kendini savunabilmesi için bazı silahların yanında önemli miktarda para hediye aldı.

Amournath, 6 milyondan fazla takipçisiyle dünyanın en fazla aboneye sahip olmanın yanı sıra Twitch'te en çok izlenen kadın yayıncıdır. Bunun yanı sıra, Twitch üzerinde neredeyse her yayınıyla akftif olan Amouranth, hayranlardan sık sık hediyeler de alıyor.

amouranth-3

İzleyiciler, gönderdikleri bağışlarla Amouranth'tan övgü almaya ve değer verildiğini hissetmeye çalışırlar, bu da onların en sadık hayranlardan biri olması konusunda sonu gelmeyen bir yarışın önünü açar. Bunun yanı sıra, yayınlara bağışta bulunarak, kanalına abone olarak veya cesaret verici mesajlar göndererek desteklerini sürekli olarak gösterirler.

Amouranth'a 70.000 dolar nakit para ve kendisini koruması için silah gönderdi

Bu desteklerin inanılmaz bir örneği Amouranth'a yaramış diyebiliriz, çünkü son yayınında, anonim bir hayranının ona 70.000 dolar nakit para, yeni bir iPhone, savunma malzemeleri ve bir mektup göndererek hayranlığını bir sonraki seviyeye taşımaya çalıştı. Gönderilen mektupta, isimsiz bir bağışçı, Amouranth'ın çalışmasından ilham aldığını ve takdirini göstermek istediğini yazdı. Paranın Amouranth'ı sevdiği şeyi yapmaya devam etmesi için desteklemesini ve nefsi müdafaa malzemelerinin onu korumasını dilediğini belirterek devam etti.

amouranth-2

Mektupta ayrıca biri isimsiz bağışçıya ait olmak üzere üç telefon numarası da yer alıyordu. Ayrıca, Amouranth hediyeyi açtıktan sonra parayı inceledi ve gerçek olduğunu söyledi. Ayrıca hediyenin tüyler ürpertici "benim ol, lütfen benimle evlen" gibi şeyler içermediğini söyledi.

Editör: Enes Sapmaz