Amazon Prime abonelerine sağlanan avantajlara yenileri eklenmeye devam ediyor. Her ay kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan Prime Gaming, bu ay Megaman 11 ve Trails from Zero başta olmak üzere toplamda dört oyunu ücretsiz olarak yayınlayacak. Ayrıca, Amazon'un oyun alanındaki yeni fırsatı olan Luna, kullanıcılarına internet üzerinden herhangi bir donanım gerektirmeden oyun oynama imkanı sağlıyor. İlk olarak geçtiğimiz sene ABD'de yayınlanan hizmet, şimdi de 3 ülkede daha erişime açılıyor.

amazon luna (1)

Amazon müşterilerinin bulut oyun hizmeti olan Luna, Almanya, Birleşik Krallık ve Kanada, kullanıma sunuluyor. Amazon'un 'Kanallar' adını verdiği paketlere abone olan kullanıcılar, Luna kitaplığının daha ötesinde, örneğin, Luna+ kanalı Control, Street Fighter II ve Tetris Effect gibi oyunlara sahip olacak.

Assassin's Creed serisinin eski oyunları 'remake' olarak geri dönüyor! Assassin's Creed serisinin eski oyunları 'remake' olarak geri dönüyor!

amazon luna (2)

Bu kanalların yanı sıra, Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion ve Rainbox Six Extraction dahil olmak üzere Ubisoft'un en popüler oyunlarına erişim sağlayan bir Ubisoft+ kanalı da bulunuyor. Ayrıca PC'de Ubisoft'un bazı oyunlarına sahipseniz, Amazon Prime veya Luna+ aboneliğiniz olması koşuluyla bu oyunları Luna bulut oyun hizmetiyle internet üzerinden oynayabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz