Alman yetkililer tarafından yayınlanan yeni veriler, tamamen aşılanmış bireylerin tam gelişmiş aşı kaynaklı immün yetmezlik sendromu veya VAIDS adlı hastalığı geliştirmeye başladığını gösterdi.

Son paylaşılan bilgilerde, Alman nüfusunun yaklaşık yüzde 76'sı tamamen aşılanmış ve yüzde 1,58'i kısmen aşılandığı belirtildi. Ülke ayrıca 100 kişi başına yaklaşık 77 COVID-19 takviye dozu uyguladı, bu da çok yüksek bir üçlü hatta dörtlü aşılama oranı olduğunu gösteriyor.

covid (3)

Bununla birlikte, veriler, aşılanmış bireylerin, özellikle aşı sonrası omikron varyantı olmak üzere COVID-19 ile enfekte olma olasılığının daha yüksek olduğunu gösterdi. Alman hükümeti verilerine göre, incelenen 6.788 omikron vakasından sadece 186'sı aşılanmamış bireylerdi. Bu, aşılanmış omikron vakası insidansının popülasyonun yüzde biri başına 57 olduğunu, aşılanmamış omikron vakası insidansının ise popülasyonun yüzde biri başına sadece 7,02 olduğunu gösteriyor.

Yani, aşılananların, Almanya'da aşılanmayanlara göre omikron varyantı ile enfekte olma olasılığı 8,12 kat daha fazlaydı.

Expose, Almanya'daki aşırı ölümler ve VAIDS ile ilgili araştırmasında, "Aşıların bir enfeksiyonu taklit ederek bağışıklığın geliştirilmesine yardımcı olduğu iddia ediliyor. Aşının neden olduğu taklit enfeksiyon ortadan kalktıktan sonra, vücut, gelecekte bu hastalıkla nasıl savaşılacağını hatırlayacak bir 'hafıza' t-hücreleri ve antikor kaynağıyla baş başa kalacak" dedi.

covid-19

Bilim insanları kağıt atıklarından ağrı kesici üretmeye başladı! Bilim insanları kağıt atıklarından ağrı kesici üretmeye başladı!

Expose, Bizzat Almanya hükümetinden gelen bu verilerin, Alman kamuoyunun COVID-19 aşılarının halkı koronavirüse karşı koruma amacına sahip olmadığını hatta, "tamamen aşılanmış Almanların gerçekten de "VAIDS" geliştirdiğini belirttiğini söyledi. Ayrıca COVID-19 aşıları halka AIDS bulaştırıp 2022'de aşırı ölümlerde rekor kıran yüzde 276'lık bir artışa yol açmaktan sorumlu değilse, o zaman Alman hükümetinin 100.000 Alman'a daha fazla ölüme neyin neden olduğuna dair halka bir açıklama yapması gerektiği belirtildi.

Editör: Enes Sapmaz