Jackie Chan ve Chris Tucker'ın rol aldığı ve ilk filmi 1998 yılında çıkan Bitirim İkili (Rush Hour) serisinden hayranları için harika bir haber geldi. Red Seas Film Festivali'nde soruları yanıtlayan Jackie Chan, Bitirim İkili 4 için çalışmaların başladığını duyurdu.

Serinin dörüncü filmi hakkında henüz elimizde çok bir detay yok. Chan, açıklamasından hemen sonra filmin yönetmeni ile özellikle senaryo üzerine görüşme yapacağını belirtti. Yeni filmin yönetmeninin kim olacağını ise açıklamadı.

bitirim-ikili-4-mu-geliyor-basro-zhjj_cover

Yeni Bitirim İkili filminin yönetmeni henüz belli değil ancak konuyla ilgili çıkan bazı dedikodular var. Buna göre, ilk üç filmi yöneten Brett Ratner, dördüncü filmde yer almayacak. Bunun nedeni sie Ratner'ın kısa süre önce cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalması. Yeni yönetmenin kim olacağı konusunda ise bir isim konuşulmuyor.

DC Sinematik evreni sıfırlanıyor: “The Flash” filminden fragman geldi DC Sinematik evreni sıfırlanıyor: “The Flash” filminden fragman geldi

Henüz senaryosu üzerinde konuşulan filmin çıkması muhtemelen 1 buçuk ya da 2 yıl alacaktır. Bitirim İkili 4 ile ilgili detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

Editör: Burak Karahan