Süper kütleli kara deliklerin yeni bir ayrıntısı keşfedildi! Süper kütleli kara deliklerin yeni bir ayrıntısı keşfedildi!

Medyada dolaşan görüntü, FC Juárez'in Estadio Olimpico Benito Juárez'e katılan bir taraftar tarafından çekildi.

Fotoğraf, bir Twitter kullanıcısı tarafından UFO uzmanı Jaime Maussan'a gönderdi ve şu soruyu: "Yardım edin Jaime Maussan. Club Tijuana ile oynanan maç sırasında görünüşe göre bir UFO görebileceğiniz bu fotoğrafı bir taraftar bize gönderdi"

ufo (1)

Maussan, daha net bir çekim elde etme umuduyla fotoğrafı düzeltmek için yapay zekayı kullandı ve "tanımlanamayan anormal fenomen" veya UAP olarak adlandırılan bir şey olduğunu iddia etti.

Maussan yanıt olarak şunları yazdı: "Vakanın YZ teknolojisi ile analiz edildiğini ve tüm bulguların 'Tanımlanamayan Hava Olaylarına' baktığımızı gösterdiğini sizinle paylaşmak istiyorum. Kiev'deki bilim insanları, bilinmeyen nesneler oldukları için bu gemilere 'hayalet' diyorlar."

ufo (2)

"İnsan yapımı olmayan bir gemi olduğuna inanıyorum"

Fotoğraf, Cumartesi günü FC Juárez ile Tijuana arasındaki bir maç sırasında çekildi. Maussan daha sonra "Uçan daire" olduğunu iddia ettiği şeyi tanımlamaya yardımcı olması için bir yapay zeka programı kullandı.

Maussan, nesnenin bir insansız hava aracı veya uçak olmadığını söylüyor ve hatta görüntünün etrafında bir tür güç alanı olduğunu söylüyor.

Bill Nelson, uzaylıların var olabileceğini söylemişti

Geçen Haziran, NASA yöneticisi Bill Nelson, ABD uzay ajansının UFO'ları 'çok ciddiye' aldığını açıklamıştı. Verdiği bir brifing sırasında şunları söyledi: “Bunu çok ciddiye alıyoruz. 2004'te bir şey gördüklerini bilen donanma pilotlarıyla konuştum. Pasifik üzerinde, Güney Kaliforniya kıyılarında onu radarlarında takip ettiler."

"O zamandan beri yüzlerce nesne tespit edildi ve bunlardan sadece birkaçı açıklandı, bunlar birer balon olabilir ama çoğu açıklanamadı."

Bunun Dünya'daki bir düşmanın teknolojisinden çok uzaylı yaşamı olduğuna inandığını açıklayarak şöyle devam etti: "Benim kişisel görüşüm, evren çok büyük ve şimdi başka evrenlerin olabileceğine dair teoriler bile bulunuyor.

"Eğer durum buysa, ben kimim ki Dünya gezegeninin bizimki gibi medeni ve organize bir yaşam formunun tek medeneyeti olduğunu söyleyebilirim? Orada başka Dünya'ya benzer gezegenler var mı? Kesinlikle öyle düşünüyorum, çünkü evren çok büyük."