YouTube'un oldukça tanınan ve önemli içerik üreticilerinden biri olan Dream, ilk kez yüzünü kameralara gösterdi. 

YouTuber birkaç gündür Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla bunun mesajını veriyordu. Dream, yüzünü açıklamadan önce attığı tweet'te şunları söyledi:

Yaklaşık 2 saat içinde YouTube'da yüzümü açığa çıkaran videonun prömiyerini yapacak.

Bir sonraki tweetim, benim ve en iyi arkadaşlarımın nihayet birlikte olduğumuz bir resmi olacak.

8675309

Dream, 2 Ekim 2022 tarihinde YouTube'da yayınlanan bir video ile ilk kez yüzünü gösterdi. İlk açıklaması ise "Merhaba, ben Dream ve böyle görünüyorum. Yıllarca çevrimiçi ortamda tamamen gizli kaldıktan sonra sonunda bir yüz ortaya çıkarmaya karar verdim. Hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Hepinize tahmin edemeyeceğiniz kadar çok minnettarım." oldu.,

Discord'u bekleyen yeni özellik ve aktiviteler! Discord'u bekleyen yeni özellik ve aktiviteler!

İşte Dream'in yüzünü gösterdiği video:

Dream'e yakın birkaç içerik oluşturucu, FaceTime'daki bir dizi arama sırasında yüzünü takipçilerinden biraz daha erken gördü. Görünüşe göre bu insanlardan bazıları Dream'i yıllardır tanıyor. Örneğin, Karl Jacobs isimli YouTuber, Dream ile ilk kez karşılaştıktan sonra bununla ilgili kısa bir video yayınlamıştı.

Dream daha çok Minecraft ile yaptığı içeriklerle tanınıyor. İçerik oluşturucu, tanınmış video serisi Minecraft Manhunt ile 2019 yılında popüler oldu. Dream'in YouTube'da toplamda 41 milyondan fazla abonesi ve 3 milyar görüntülemesiyle en az yedi kanalı var. 

Editör: Burak Karahan