Helldivers 2 oyuncuları çileden çıktı! Sony'nin hatası pahalıya patladı Helldivers 2 oyuncuları çileden çıktı! Sony'nin hatası pahalıya patladı

Oyun fiyatlarıyla ilgili zam haberleri her gün oyuncuları biraz daha uzmeye devam ediyor. Tüm bu zam haberleri arasında verdiği ücretsiz oyunlarla gönüllerdeki yerini sağlamlaştıran Epic Games, bu haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı.

Epic Games Mağazası'nda bu hafta toplam 300 TL değerindeki Dishonored: Death of Outsider ve City of Gangsters oyunları ücretsiz oldu.

Dishonored: Death of Outsider

dishonored-epic

Arkane Studios'taki ödüllü geliştiricilerden eleştirmenlerce beğenilen Dishonored serisinin diğer oyunu Dishonored: Death of the Outsider bu hafta ücretsiz.  Baş belası bir doğa üstü suikastçı ol ve bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük suikasti gerçekleştirmek için akıl hocası Daud ile yeniden bir araya gelen amansız Billie Lurk'u oynadığımız oyun oldukça iyi eleştiriler almıştı.

Dishonored 2'nin imza oynanışı ve sanat tarzı üzerine inşa edilen Death of the Outsider, acımasız dövüş sistemleri, özgün bölüm tasarımları ve her bir seçiminin etkisini görebildiğin sürükleyici bir hikâye anlatımı gibi serinin öne çıkan özelliklerini içeriyor. Merak uyandıran karakterleri ve canlı aksiyonu ile Death of the Outsider, hem Dishonored serisine yeni olanlar için mükemmel bir başlangıç noktası hem de serinin eski hayranları için oynanışa ve dünyaya önemli yenilikleri sunuyor.

Dishonored: Death of Outsider mağaza sayfası 

City of Gangsters

2023-02-04 09_38_39-Window

Bu yeni yönetim kralı oyununda sıfırdan bir suç operasyonu başlatacak ve onu iyi yağlanmış bir para makinesine dönüştüreceksiniz! Konuşmalar ve yasa dışı içki fabrikaları inşa edin. Üretim zincirlerini ve kaynak dağıtımını yönetin. Yasadışı kumarhaneler kurun ve borçlularınızı kurutun. Şehir dışından mal kaçırın ve başka tarafa bakması için polise rüşvet verin. Güçlü bir ekip oluşturun ve rakiplerinizi elinizin altında tutun. Rekabeti ortadan kaldırın ve şehri yönetin. Ama en önemlisi, paranın akmasını sağlayın.

City of Gangsters mağaza sayfası 

Editör: Burak Karahan